Ora ėshtė 22.10.18 1:52

PARAPSIKOLOGJI

 • PARAPSIKOLOGJI

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lajmėrim & Ngjitės
 • 25082017
   Global announcement:
  A- Do tė fshihet ēdo temė apo koment qė:

  1-Pėrmban citime nga libra fetare apo shfaq propagandė fetare.
  2-Pėrmban fyerje personale ndaj njė anėtari tjetėr, kėrcėnime, fjalor banal, racizma ndaj nje grupimi,tallje.
  3-Pėrmban praktika okulte tė rrezikshme pėr praktikuesin apo tė tjerėt pėrreth tij.
  4-Pėrmban shkrim kapital dhe paragrafė tė panevojshėm me ngjyra, qė vėshtirėsojnė shikimin.
  5-Pėrmban replika tė panevojshme, tė kthyera nė trajtė bisedash qė e rėndojnė dhe dėmtojnė temėn e hapur.
  6-Nuk pėrcjell asnjė informacion dhe ėshtė e pakuptimtė.
  7-Pėrmban...

  nga Pansophia - Komentet: 0 - Shikime: 5239
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator

Pansophia

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi