EKSPLORONI ANĖN E PANJOHUR TĖ UNIVERSIT TONĖ ...
Tema Fundit
» Demoni Qe Flet Brenda Nje Vajze (Dhe Ai Eshte Bere Pishman Qe Eshte Rebeluar Kunder Zotit)
Yesterday at 23:29 nga trigonkos

» Ufot (Mashtrimi Me i Madh Qe Djalli I Beri RRaces Njerezore)
Yesterday at 23:26 nga trigonkos

» Pse ndodhe kjo ne kete forum
Yesterday at 22:22 nga SwamiPsiko

» Thenia e dites....
Yesterday at 19:13 nga Ma'at

» Burdushi, Hoxha, Pastori, Neuropsikiatri ( rreth magjise)
Yesterday at 15:13 nga the world wide

» Numri 666
Yesterday at 8:53 nga Immortal Vampire

»  Modifikimi i gjeneve ne embrionet njerėzorė!
25.04.15 23:30 nga Anon

» 3 Ditet E Territ
25.04.15 20:48 nga Ushtari i krishtit

» Parashikimi me ane te numrave
25.04.15 18:23 nga Lumturie_B

» APOKALIPSI
24.04.15 21:57 nga Ushtari i krishtit

» Mbi origjinen e Universit
24.04.15 20:22 nga Ma'at

» A ia kurdisi Berat Buzhala Sokol Ballės?
23.04.15 20:13 nga Ma'at

» Kontaktoni shpirtin tuaj udhėheqės apo udhėrrėfyesin shpirtėror pėrmes meditimit
23.04.15 15:36 nga Immortal Vampire

» Hipnoze Gjumi, Endrra Lucide, Vete-Hipnoza (8 ore).
23.04.15 3:29 nga Astr0

» Kush mund ta shpjegoj kėtė ėndėrr?
22.04.15 21:34 nga Immortal Vampire

» Atlantisi- jeta e kaluar (regresioni) nė efektin e hipnozės
22.04.15 18:26 nga trigonkos

» Rrėmbimi nga UFO-tė nėn efektin e hipnozės
22.04.15 18:21 nga trigonkos

» A do tė burgoset Ramush Haradinaj?
22.04.15 18:19 nga trigonkos

» Kush i vrau luftėtarėt e UĒK-sė pas lufte dhe pse?
22.04.15 15:25 nga trigonkos

» Macet e Zeza
22.04.15 14:04 nga Immortal Vampire

» Magji
21.04.15 17:39 nga Immortal Vampire

» kerkoj ndihime flm
21.04.15 3:58 nga gjergj25

» A mund tė realizohet kjo pėrmes projeksionit astral?
20.04.15 22:58 nga trigonkos

» Eklipsi i sė premtes, "mesazh nga Zoti" – paralajmėrohet fundi i botės!?
20.04.15 18:44 nga Immortal Vampire

» Ekzorcizmi
20.04.15 18:28 nga Immortal Vampire

» Sekrete nga magjia
20.04.15 18:25 nga Immortal Vampire

» Re: Ushtrim Inteligjence.
20.04.15 16:17 nga Immortal Vampire

» Re: Ushtrim i veshtire matematikor.
20.04.15 15:58 nga Immortal Vampire

» Cilen kenge jeni duke e degjuar momentalisht?
20.04.15 15:37 nga Neocortex

» Magjite e sherimit
20.04.15 15:22 nga Immortal Vampire

» Fshehtesia e Zotit (The hiddenness of God)
19.04.15 19:00 nga Amarisham

» Nibiru, planeti i 10 (misteri qe fsheh ky planet)
18.04.15 0:04 nga Ma'at

» Vampirizmi energjitik
17.04.15 18:13 nga Immortal Vampire

» Syri, ajo zemėr qė vėshtron dhe na njeh me botėn pėrreth
17.04.15 13:00 nga gjilanasi

» Kush e sundon Shqipėrinė?
17.04.15 8:07 nga Neocortex

» Ritual - tė tėrheqni dikė drejt jush
17.04.15 1:58 nga gjergj25

» Facebook, si njė filial i CIA-s
16.04.15 23:29 nga Luli

» Frika - Fobite
16.04.15 21:16 nga Hagel

» Imazhi im i preferuar
16.04.15 16:20 nga Neocortex

» Simboli i lules se jetes
16.04.15 13:35 nga Nexus

» Dėshmi pranė vdekjes
15.04.15 22:55 nga Immortal Vampire

» Interpretimi i Endrrave - nga Tanki
15.04.15 18:31 nga erodnem

» Pellazgėt
15.04.15 2:21 nga Elsavrana

» Rusi - UFO
15.04.15 1:05 nga Nexus

» Gruaja qė arrin tė flasė me engjėjt
14.04.15 16:48 nga Ma'at

»  Pėrse nuk mund tė zhduket feja
14.04.15 16:31 nga Ma'at

» Vėllezėrit Myslimanė
14.04.15 12:03 nga gjilanasi

» Numri “ters” i telefonit
14.04.15 11:56 nga syri i art

» Tmerret e Vaksinės
14.04.15 10:01 nga Luli

» Udhėtimi astral - e vėrteta e tmerrshme
14.04.15 0:42 nga trigonkos

MEDITIM JAVOR
Horoskopi vjetor 2014

Moderatorėt :

Jon
Mistere, Mitologji, Ufologji
Neo
Mediatekė, Ushtrime, Profeci
Tanki
Entitete, Magji, Ėndrra, Simbolikė, Praktikė
Mistika
Spiritualitet, Parapsikologji, Magji
Bohan
Spiritualitet, Ufologji, Entitete
SwamiPsiko
Spiritualitet, Simbole, Parapsikologji
Xhemajl

Kjo faqe ėshtė pėr tė gjitha ata qė janė mendjehapur dhe nuk rekomandohet pėr kėto kategori:

Femijė

Fetarė

Ateistė

Shpėrndaje nė:
Explorer Univers ne Facebook Explorer Univers ne Twitter Explorer Univers ne Youtube Explorer Univers ne Google+