Magji e zeze

Shko poshtė

Magji e zeze

Mesazh  holta holta prej 12.08.18 10:18

kam magji te zeze ne familjen time, mund te me ndihmoj dikush ketu?
avatar
holta holta

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji e zeze

Mesazh  Vizitor prej 12.08.18 12:11

Varet nga 'magjija'qe mendon ti,sepse ne vertet magjia zez nuk ekziton.Por meqe ti ke krijuare tashme kte mendim,te rekomandoi qe te ulesh 3 mimuta,duke mos menduare asgje,me pas vizulizo veten tende ne nje flusk me drite enrgjije ngjyre te verdhe,siper fliskes imagjino sikur kjo flluskembushet me enrgji ngyre te verdje gjate gjithe kohės.Riperswrite cdo 24 ore,mund ta projektosh tenjten gje tek pjestarer e tua,gjithashtu edhe tek shpija jote.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji e zeze

Mesazh  holta holta prej 12.08.18 12:27

une nuk e di ne eshte e zeze, blu, e kuqe, por perderisa po me shkaterron familjen , e bardhe nuk eshte. Me ndoj se duhet nje njeri i specializuar per heqjen e saj, sepse nuk e ndjek dot keshillen tuaj , nuk mund ta boshatis mendjen time per 3 minuta, megjithate faleminderit per mendimin, e vleresoj
avatar
holta holta

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji e zeze

Mesazh  Vizitor prej 12.08.18 12:35

Tė lutem,uroi mė tė mirėn per ty dhe familjen,sa me shum drite.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji e zeze

Mesazh  + prej 13.08.18 5:20

pershendetje..pse juve mendoni kaq thelle qe ju kane bere apo ju ka kapur magjia juve dhe familja juaj po shkagartohet?shprehu pse mendon keshtu dhe nese jeni te sigurte cfare ju ndodh juve dhe familjen tuaj.?
avatar
+

Ėshtė me mire te jesh optimist dhe ta kesh gabim sesa te jesh pesimist dhe te kesh te drejte.

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji e zeze

Mesazh  holta holta prej 13.08.18 10:30

nuk e mendoj, e shikoj. Shikoj familjarin tim qe eshte ftohur me te gjithe njerezit e tij qe deri para disa muajsh i donte, ka nje ftohje totale sikur te jete fikur, deri dhe tek nena e tij, ai vetem fizikisht eshte ai, por duket sikur brenda tij eshte futur nje shpirt tjeter qe ne jo vetem nuk na njeh dhe nuk na do, por ka neveri dhe te na prek.Ndersa ne drejtim te punes dhe shoqerise eshte ok. Ai ka mankth nga shtepia e tij dhe nga nje familjar sh i rregullt , tani del ne mengjes dhe vjen vetem ne oret e vona ne shtepi, ka muaj qe nuk ha ne shtepi, fle ne anen e kravetit i mbledhur ne formen e nje fetusi, pa u kthyer ne asnje pozicion tjeter , e te tjera ndryshime te tilla jo normale
avatar
holta holta

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji e zeze

Mesazh  + prej 13.08.18 12:44

pak e komplikuar kjo .. flas mas mendimit tim ..por gjithsesi nuk do te thote 100% i kane bere magji.
avatar
+

Ėshtė me mire te jesh optimist dhe ta kesh gabim sesa te jesh pesimist dhe te kesh te drejte.

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji e zeze

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi