Mrekullite e Universit permes teleskopit Hubble

Shko poshtė

Mrekullite e Universit permes teleskopit Hubble

Mesazh  Pansophia prej 30.07.18 19:57


Pansophia

160


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mrekullite e Universit permes teleskopit Hubble

Mesazh  Gabriel prej 03.08.18 13:35

Teleskopi hubble eshte i vetmi teleskop i pozicionuar ne orbite i cili vrojton hapsiren. Eshte mjaft e cuditshme qe nuk ka teleskop tjeter pervec hubble. Dicka e cuditshme ka ndodhur dhe vazhdon te ndodhe, e verteta nuk eshte ajo qe duket.
avatar
Gabriel

https://www.fiverr.com/bldesign

107


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi