A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Shko poshtė

A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Mesazh  changel prej 14.07.18 10:16

a duhet te perdorim drog per te arritur ne astral
avatar
changel

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Mesazh  Pansophia prej 14.07.18 12:22

Jo.

Pansophia

160


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Mesazh  Gabriel prej 16.07.18 13:50

Mund te perdoresh droge te tipit LSD por nuk eshte e keshillueshme per arsye qe te gjithe i dijme.
avatar
Gabriel

https://www.fiverr.com/bldesign

107


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Mesazh  changel prej 16.07.18 19:55

Gabriel shkruajti:Mund te perdoresh droge te tipit LSD por nuk eshte e keshillueshme per arsye qe te gjithe i dijme.
Flm per pergjigjje a ben te ma qartsosh pak se jam fillestar per droga por edhe per udhetimin me shume di ngaaura.
avatar
changel

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Mesazh  Vitruvian prej 17.07.18 9:04

LSD-ja ėshtė drogė me efekte tė ndryshme anėsore, madje dhe e rrezikshme. Megjithėse janė krijuar shumė "mite" nė lidhje me tė, ka shumė fakte qė vėrtetė qėndrojnė, madje dhe kėto "mite" janė krijuar pėr t'i ndaluar njerėzit, nė mėnyrė qė tė mos e pėrdorin kėtė drogė, duke qėnė se vėrtetė ka rrezik.
Si drogė, ajo thjesht tė krijon haluēinacione, prandaj nuk ėshtė se do ktheheni nė tė "pėrndritur" pasi tė jeni droguar.
Edhe pas marrjes sė saj, tė njejtat (dhe jo vetėm) haluēinacione do pėrsėriten vazhdimisht duke krijuar "makthe".
Shumė pėrdorues sė saj pėrjetojnė panik, ankth, konfuzion, dhe ndikimi i drogės mbetet i pėrhershėm.
Edhe pėr shėndetin, ajo (si pothuaj ēdo drogė) ka efekte nga mė tė ndryshme, negative dhe tė dėmshme, duke pėrfshirė gjumin e ērregullt, humbje oreksi, marramendje, djersitje tė tepruar, ethe, temperaraturė shumė tė lartė, madje dhe rritje tė presionit tė gjakut dhe shkallės se zemrės.
avatar
Vitruvian

"Njė pjesė e vogėl e njerėzve janė tė aftė pėr tė patur shpirt"

24


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Mesazh  Gabriel prej 17.07.18 9:19

Po Vitruvian eshte e vertete, flm per sqarimin e detajuar. Doja te shtoja qe droga e tipit LSD ka keto efekte por e hodha si teori sepse me perpara dhe mbas viteve 90 kjo lloj droge ka qene e nje cilesie te mire dhe perdorej ne mase per te arritur ne ASTRAL ose per te hyre ne gjendje Trans, ne menyre individuale. Me vone droga filloi te perdorej per biznes masiv dhe cilesia e saj ra. Si rrjedhoje u rrit rrezikshmeria ne perdorim duke shkaktuar problemet qe i sqaroi djali me siper.
Nuk keshillohet.
avatar
Gabriel

https://www.fiverr.com/bldesign

107


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Mesazh  FlyEmirates prej 17.07.18 11:21

Po Ayahuasca ka provuar njeri nga ju?
avatar
FlyEmirates

Server : 695 - Death Mirage
Level: 91
Power: 85000
Wind Main

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Mesazh  changel prej 22.07.18 20:40

FlyEmirates shkruajti:Po Ayahuasca ka provuar njeri nga ju?
Edhe une do te deshiroja te dija rreth kesaj droge.
avatar
changel

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Mesazh  FlyEmirates prej 22.07.18 21:03

changel shkruajti:
FlyEmirates shkruajti:Po Ayahuasca ka provuar njeri nga ju?
Edhe une do te deshiroja te dija rreth kesaj droge.
David Icke ka permendur qe kjo lloj droge realizon "takime me zotin" apo udhetime te fuqishme shpirterore.
avatar
FlyEmirates

Server : 695 - Death Mirage
Level: 91
Power: 85000
Wind Main

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A duhet te perdorim droge per te arritur ne astral?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi