A ka ndonje magjistar ketu ?

Shko poshtė

A ka ndonje magjistar ketu ?

Mesazh  une dhe universi prej 27.06.18 22:38

Mund te flas me nje magjistar
avatar
une dhe universi

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi