Hipnoterapist ne Shqipri , Kosove

Shko poshtė

Hipnoterapist ne Shqipri , Kosove

Mesazh  Dilan prej 09.04.18 22:24

Pershendetje
Jam I interesuar nese ka ndonje hipnoterapist ne Shqiperi ose Kosove ose Maqedoni ? Ju lutem nese mund te me ndihmoni me kete falwminderit . Kam lexuar libra te Salih Bashes por me sa di une ai ndodhet ne Zvicer
Pres pergjigjet tuaja
avatar
Dilan

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hipnoterapist ne Shqipri , Kosove

Mesazh  exxtreme prej 10.04.18 2:36

Jo Salih Basha ka Vdeke para 1 viti
avatar
exxtreme

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hipnoterapist ne Shqipri , Kosove

Mesazh  Dilan prej 12.04.18 20:50

Si ka mundesi qe ka ren aktiviteti i ketij forumi kaq shume ?  Ka qene nje nga forumet me te mire dhe me aktiv dikur , kam nostalgji per ato kohe kishte mjaft antar te shkelqyer dhe qe postonin vazhdimisht , ktu kam njohur shume miq . Kohet te bukura , me kujtohen disa nga antaret si Fikrro , Xhemajl , DarkMaster , Abi4all etj , Tanki mesa pash eshte akoma aktiv
avatar
Dilan

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hipnoterapist ne Shqipri , Kosove

Mesazh  Merlin2014 prej 21.05.18 14:20

Ne kosove mund te gjesh Institutin Hipnomen ne Prishtine qe udhehiqet nga Hidajet Bytyqi
Dhe Qendra e Hipnozes ne Gjilan qe udhehiqet nga Zijadin Kokaj Maliqi
Salih Basha ka vdekur
avatar
Merlin2014

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hipnoterapist ne Shqipri , Kosove

Mesazh  Albi4all prej 27.06.18 20:03

ne forum fillun me fshi shum pjes edhe disa antar fillun me sulmu ne aspekte fetare prandaj dola inaktiv un veq se shikoj qa po ndodh po do kisha lut qe te ktheehshin ne grup eliza fikrro neo explorer qe ta ngrejm grupin ne nivelin qe ka qen dikur
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

77


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hipnoterapist ne Shqipri , Kosove

Mesazh  Dilan prej 29.06.18 20:37

Ka qene forumi me i mir shqiptar per te gjitha temat dhe shum aktiv , me merzit fakti qe nuk eshte me ka pasur antar te shkelqyer
avatar
Dilan

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hipnoterapist ne Shqipri , Kosove

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi