A e dinte Amerika jave me pare vrasjen e Ivanoviqit?

Shko poshtė

A e dinte Amerika jave me pare vrasjen e Ivanoviqit?

Mesazh  Mesoful123 prej 25.01.18 20:14

Disa jave para se te vritej Ivanoviqi ne Mitrovicen e Veriut, ambasada e Shteteve te Bashkuara te Amerikes ne Prishtine dha nje lajme ku porositeshin qytetaret e shteteve te bashkuara te qendronin larg Qyteteve te Veriut te Kosoves. Me sa dukej po zihej diqka tashme. Dhe shume pak kohe me pas vritet Ivanoviqi ne veriun e Mitrovices. A dinte ajo diqka permes sherbimit te saj informativ dhe sherbimeve tjera aleate.

Ēfare mendime keni ju?
avatar
Mesoful123

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi