Illuminati --- Ju lutem me ktheni pergjigje shpejt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Illuminati --- Ju lutem me ktheni pergjigje shpejt

Mesazh  Anonymous20000 prej 14.11.17 18:58

Pershendetje !
Se pari me falni per shqetesimin
Me dergoj nje antar i Illuminatit keto Msg .... Mund te jet nje acc fake ? ... Sepse ne foto ishte ne pjes te illuminatit qysh kan kish katoliket gjithashtu ka dhe Illuminati !
Fotoja :


Me dergoj keto msg!

Hello, I Am ( X Person )

Ai : I'm member of the great Illuminati brother hood, Do you want to join the Illuminati and become rich and famous in life?...

Un : Ktheva pergjigje!

Ai :

We gonna register you here on our portal.
After that we will send you the basics rules and regulations for joining okay
Fill this registration form carefully
Full name………………………………
Country…………………………………
State of origin……………………….
Date of birth………………………….
Sex……………………………………….
Address……………………………….
Phone…………………………………..
Email address………………………
occupation...........
Net worth......,......
monthly income...........
Your photo.............
A copy of your passport................
fill it now and return

Un : Bera te dhenat fake ! ... I Thash dhe disa gjera te tjera.. !

Ai : Leave that to me i will get it done well .. But we need some sacrifice to make for it to work

Un : I ktheva pergjigje

Ai : Leave it and continue ... Okay do have some money to purchase the sacrifice for the g**l to love you

Un : i ktheva pergjigje

Ai : Initiation is not completely

Un : i thash dicka ....

Ai :

Here are the benefits given to new members after registration
1. A Cash reward worth $1,000,000, 00USD after initiation.
2. A New Sleek Dream CAR valued at USD
$33,000 USD
3.A Dream House bought in the country of your
own choice
4. One Month holiday (fully paid) to your dream
Tourist destination.
5.One year Golf Membership package
6.A V.I.P treatment in all Airports in the World
7.A total Lifestyle change. And lot more

Un : i ktheva pergjigje

Ai :

Alright
So right now we are going to be moving to the rules of the illuminati
If you agree and understand the rules message me back okay
Rules and regulations of the illuminati brotherhood is very simple they are listed below.
1) You must always keep the illuminati a secret affair
2)you must always respect and be loyal to your handler and grand master
3) Do not question any instructions given to you by the illuminati agent
4) always come to meetings when it is scheduled faulty to come you wi
will be punish according to the laws of the brotherhood which is lightly
5) always use your wealth for the benefits of your self only your money should not be shared with others member of the illuminati brotherhood
6) You will always keep our chat private and safe okay .
7)you will always gather new members for the illuminati so that you will earn more benefits from our brotherhood....
you will never kill any snake serpent because that is our massages
9)you must never link your secret of wealth to no one
10) you must always wear red and black during and after meetings Hail lucifer

Un : I ktheva pergjigje

Alright to the final step
We have just received your full information as to regards
the Illumination initiation so i have to forward them
right now to Poland for registration process, They
will begin the initiation and sacrifice immediately ok.
ITEMS THAT YOU ARE GOING TO BUY FOR YOU TO BE
INITIATED IN THE ILLUMINATI.
(1) White goat
(2) A olukaka and ikololo
(3) the eye ball of ykuyaya
(4) And the wings of a three day old bat
(5) A pieces of native eyan
Note, if you cannot get this items we have a supplier here in America who can get them for you but you will have to pay $180(remember it is a choice)
Immediately these items are fully ready now then the
initiation will commence quickly that is the only way
all your problems can be solved once and for all.
I will be glad to hear from you soon because we
seriously want all your problems to go away so that
you will see the light and shine also that is our main
aim and objective ok.
I awaits your r

Ju lutem me tregoni cfar duhet te bej ?

avatar
Anonymous20000

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hello

Mesazh  aleksander 45 prej 16.11.17 19:50

nuk edi pse por une nuk po te them asgj as po as jo
siq e pash ai donte nje sakrific apo jo ..
po te kshilloj jeta te ka jepur shum mundesi
nuk eshte cdo gje tek parat
ka njerez qe kan jetuar te lumtur edhe ne ferm
sepse zoti i ndihmon te gjith nese ti i lutesh vazhdimisht dhe ben vepra
te mira
mund te jet edhe fallco ti merr te dhenat dhe pastaj ...........
mos mendo qe te ka derguar nje foto qdo gje eshte reale
un mund te dergoj me shum foto
por .....
KE KUJDES DISA GJERA NUK MUND TI KTHESH PAS PASI TI BESH PASTAJ MUND TE PENDOHESH megjith ate eshte vendimi yt kalofsh mir ....
avatar
aleksander 45

Tė gjitha problemet zgjidhen vetė; jepu pak kohe...
nese keni ndonj pytje ,(shqetesim,frik,problem pa zgjidhje ?...)
me lini nje mesazh privat shpresoj qe do te ju ndihmoj
jam online gjithmon keshtu do ju pergjigjem te gjitha mesazheve ..


8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Illuminati --- Ju lutem me ktheni pergjigje shpejt

Mesazh  Vitruvian prej 16.11.17 20:27

Nėse mesazhet ju kanė ardhur nė rrjete sociale, kryesisht nė Facebook, pasi ėshtė bėrė disi e zakontė, tė them se ėshtė fallco. Kushdoqoftė, ėshtė njė njeri me arsye tė dobėta. Asgjė reale, thjesht synime tė ndryshme prej tė paaftėsh. Asgjė serioze, thjesht njerėz qė vetėquhen "agjentė tė Illuminati-t" dhe zbatojnė "detyra" tek njerėz tė rastit nė rrjetet sociale. Mos u lodh me kėta njerėz, asgjė serioze.

P.S Shumė afrikanė parapėlqejnė ta luajnė kėtė rol, me shpresat se do tė fitojnė diēka. Tė vėrtetėt veprojnė ndryshe, kėto janė "zbavitje" tė kota nga njerėz online.
avatar
Vitruvian

"Njė pjesė e vogėl e njerėzve janė tė aftė pėr tė patur shpirt"

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Illuminati --- Ju lutem me ktheni pergjigje shpejt

Mesazh  Anonymous20000 prej 19.11.17 18:36

Pershendetje
Me falni perseri!!
Nuk besoj qe mund te jet fake !
Sepse ka hedhur fotot e tij ne instagram
Foto :
avatar
Anonymous20000

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Illuminati --- Ju lutem me ktheni pergjigje shpejt

Mesazh  Vitruvian prej 20.11.17 16:54

Unė pėrgjigjen time e dhashė. Po ti mos u jep kaq shumė pas kėtyre gjerash. Foto tė tilla nė Google gjen plot. Fotot qė ka ky tipi nė instagram me 100% janė marrė nė Google ose diku gjetkė, interneti ėshtė FULL me informacione tė tilla etj. Fotot janė tė Victor Damian Rozo. Kushdoqoftė, nuk mė duket shumė serioz, pėrderisa publikon dhe foto tė tė tjerėve. Ndėrkohė qė V. Damian Rozo s'ka as lidhje me "Illuminati"-n. Dhe iluminatėt, nėse kanė ekzistencė edhe sot e kėsaj dite, nuk bėhen tė gjallė me hapa tė tilla...
Tė vėrtetėt janė larg or mik...
avatar
Vitruvian

"Njė pjesė e vogėl e njerėzve janė tė aftė pėr tė patur shpirt"

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Illuminati --- Ju lutem me ktheni pergjigje shpejt

Mesazh  elektronika Yesterday at 15:33

Eshte mashtrim i paster fare. I gjithe qellimi i tij eshte te te mbushe endjen dhe te te marre parate. mbas saj do te zhduket. Mashtrues te ndryshem perdorin metoda te sofistikuara per te te joshur. Mos bjer viktime e mashtrimit.
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........96


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi