A eshte e vertete kjo?

Shko poshtė

A eshte e vertete kjo?

Mesazh  Zana13 prej 03.12.17 18:19

A eshte e vertet se disa gra flijojne femiun e tyre per te kaluar ne fazen e magjistares?
avatar
Zana13

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

a eshte e vertete kjo/////

Mesazh  NewRulesNewItems prej 06.12.17 21:05

Zana13 shkruajti:A eshte e vertet se disa gra flijojne femiun e tyre per te kaluar ne fazen e magjistares?
Po aktualisht dhe pergjate periudhave ka ndodhur qe nena sakrifikon femijen si dhurate per djallin; 'Satanin' per te kaluar ne faze te re dhe per te marre ate qe iu intereson. Zakonisht jane bere ne Mesjete me se shumti; por dhe sot kryhen keto rituale ne shkalle te organizatave, shoqatave etj. Dhurata eshte kjo; perfitimet e vendos gruaja!!!!
avatar
NewRulesNewItems

GJithcka eshte dy...

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e vertete kjo?

Mesazh  + prej 04.01.18 3:23

Per mendimin tim flijimi eshte gjeja me pa lidhje dhe e pa kuptimte!

avatar
+

Ėshtė me mire te jesh optimist dhe ta kesh gabim sesa te jesh pesimist dhe te kesh te drejte.

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e vertete kjo?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi