nje pytje shum serioze shum

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

nje pytje shum serioze shum

Mesazh  aleksander 45 prej 11.11.17 17:04

kam nje pyetje shum serioze dhe po kerkoj mendimin tuaj per kete
zakonisht  me ndodh kur jam vetem ndjej se nuk  jam vetem
kam dike qe me veshtron me qendron afer por mendoj se ka nje
energji te erret  nuk e di ndonjeher frikesohem nga kjo situat
dhe kur eshte erresir e ndjej se e kam afer besoni se duket
aq reale sa mendoj se do te me bej  keq
e ndjej prezencen e dikujt pse me nevojitet  ndim ....
avatar
aleksander 45

Tė gjitha problemet zgjidhen vetė; jepu pak kohe...
nese keni ndonj pytje ,(shqetesim,frik,problem pa zgjidhje ?...)
me lini nje mesazh privat shpresoj qe do te ju ndihmoj
jam online gjithmon keshtu do ju pergjigjem te gjitha mesazheve ..


8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nje pytje shum serioze shum

Mesazh  xfiles prej 11.11.17 20:39

Kontakto me nje psikolog sepse keto shenja jane si pasoje e atyre qe ke kaluar..
avatar
xfiles

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nje pytje shum serioze shum

Mesazh  crystal92 prej 15.11.17 13:00

Askush nuk esh vetem,' thjesht esh nje loje e mendjes qe te jep ndesis vetem' nese arrin ta ndjesh pranin e 'dikujt tjeter'thjesht po kthehesh ne origjin,nuk ka asgje per tu trembur ti e di tashme por thjesht ' mendja nuk e di '

Sent from Topic'it App
avatar
crystal92

My light in darkness breathing hope
love shines the way into paradise

27


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi