Pershendetje , Une jam IndigoStar & jam Psychic

Shko poshtė

Pershendetje , Une jam IndigoStar & jam Psychic

Mesazh  IndigoStar prej 22.10.17 3:25

Pershendetje , Une jam IndigoStar & jam Psychic dhe kete teme po e hap nese ndonje ka ndonje pyetje ne lidhje me PSYCHIC me shkruani inbox me te dhenat tua dhe pyetjen dhe une do bej max tju kthej pergjigje ne sakte
avatar
IndigoStar

So mote it be !
786 369⚕️⚜️️‍🔺🕉️الله
Knowing is Good, but knowing Everything is Better
Making Good Man Better
Family comes first

61


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje , Une jam IndigoStar & jam Psychic

Mesazh  Zebra prej 22.10.17 16:14

Pėrshėndetje IndigoStar, ju kam shkruar nė inbox. 😄
avatar
Zebra

i'm simply the best

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje , Une jam IndigoStar & jam Psychic

Mesazh  misterable prej 27.10.17 8:53

a mundesh te jesh pak me specifik Indigostar, qfar sherbimesh ofron ?
avatar
misterable

life is a Matrix

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje , Une jam IndigoStar & jam Psychic

Mesazh  IndigoStar prej 28.10.17 2:14

misterable shkruajti:a mundesh te jesh pak me specifik Indigostar, qfar sherbimesh ofron ?

Me shkruani inbox nese keni ndonje pyetje per situaten tende qe gjendeni ose ndonje pyetje per te ardhmen e afert ose ndihme shpirterore
avatar
IndigoStar

So mote it be !
786 369⚕️⚜️️‍🔺🕉️الله
Knowing is Good, but knowing Everything is Better
Making Good Man Better
Family comes first

61


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje , Une jam IndigoStar & jam Psychic

Mesazh  misterable prej 19.01.18 21:06

Te kam shkruar ne inbox por skam mare pergjegje ?!
avatar
misterable

life is a Matrix

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje , Une jam IndigoStar & jam Psychic

Mesazh  gabriel12222 prej 09.07.18 10:13

Pershendetje...
avatar
gabriel12222

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje , Une jam IndigoStar & jam Psychic

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi