A eshte Albin Kurti spiun i Serbise

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A eshte Albin Kurti spiun i Serbise

Mesazh  arlindB prej 07.10.17 17:15

a eshte Albin Kurti spiun i Serbise si po thojne diqka disa ju ftoj ta ndiqni videon dhe ta jepni mendimin e juaj

avatar
arlindB

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi