Nė njė shkollė tė Irlandės kamerat regjistrojnė fenomene tė frikshme

Shko poshtė

Nė njė shkollė tė Irlandės kamerat regjistrojnė fenomene tė frikshme

Mesazh  gjilanasi prej 07.10.17 11:32

regimet pėr fantazma pėr shumėkėnd janė interesante, por fenomenin qė ėshtė regjistruar nga kamerat gjatė natės nė njė shkollė tė Irlandės vėshtirė ta shpjegojė kush.

“Kishte ankesa pėr zhurmėn qė vinte gjatė natės nga shkolla dhe kur i aktivizuam kamerat pamė se aty po ndodhte diēka e pashpjegueshme”, tha Kevin Barry, drejtor i gjimnazit nė Deerpark nė Cork tė Irlandės.

Siē mund tė shihet nga regjistrimet e kamerave, dollapėt lėvizin vetvetiu dhe u hapen dyert, librat bien prej tyre, dyert hapen e mbyllen, ndėrsa nė korridore nuk ka njeri.

Drejtori ka treguar se disa ditė para se tė ndodhte fenomeni, njė nxėnės kishte sjellė nė shkollė qenin, por ai ishte frikėsuar tė kalonte nėpėr korridor dhe kishte ikur.

Pėr kėtė shkollė tė mesme flitet se ishte mallkuar nė vitin 1828, prandaj nuk pėrjashtohet mundėsia qė vetė drejtori t’i kontribuojė kėtij lloj marketingu, kanė shkruar mediat e atjeshme.

avatar
gjilanasi

383


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi