Kerkoi ndihme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kerkoi ndihme

Mesazh  crystal92 prej 18.09.17 11:33

A mundet dikush me ndihmuare si mundet mos prekesh nga energjija e tjetrit,qe e vogel kam qen si pun sfungjeri ,gjith njerezit qe kan ardhur ne jeten time kan ardh vetem per te shfryr energjin e tyre hallet e tyre dhe jan larguare pasi ai hall esh zhgjidhur,me kan larguare nga jeta tyre cka me ber te futem depresion ,personaliteti im ka qen gjithmone qe nese dikush thoshte nje hall me rrinte mendja atje sesi mund ta zhgjidhej ajo ceshtje,esh pamundur qe te mos behem pasqyr e njerezve qe kam perball,me ka shkaterruar personalitetin tim,jeten time sado jam munduare me pastrim te energjis esh pamundur ta heq kte pjes se personalitetit .Si mund ta heq kte pjes? A mund te ndryshohet?.
crystal92

My light in darkness breathing hope
love shines the way into paradise

25

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoi ndihme

Mesazh  Siroco prej 18.09.17 17:34

Menyra me e lehte eshte qe gjate kohes qe personi flet ju te mendoni diēka tjeter dhe te mo i kushtoni vemendje bisedes se tij por ta injoroni totalisht.

Per me shume :

http://www.explorerunivers.com/t8481-menyra-per-te-mos-marre-energjite-negative
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.

228

Mesazh  crystal92 prej 19.09.17 9:43

Siroco shkruajti:Menyra me e lehte eshte qe gjate kohes qe personi flet ju te mendoni diēka tjeter dhe te mo i kushtoni vemendje bisedes se tij por ta injoroni totalisht.

Per me shume :

http://www.explorerunivers.com/t8481-menyra-per-te-mos-marre-energjite-negative

Shum faleminderit,mesa duket paskam ushqyer gjith shqiperin,pjesa me e veshtir esh tju thuash jo njerezve ppr do praktikoi qe te mos behem vegel e tyre ,shum shum faleminderit
crystal92

My light in darkness breathing hope
love shines the way into paradise

25

Mesazh  Sponsored content

Sponsored content

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi