Kerkoj info

Shko poshtė

Kerkoj info

Mesazh  bojko prej 07.09.17 11:35

A gjendet fruti noni dhe monoatoic gold ktu ne shqiperi
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

63


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj info

Mesazh  gjemajli{shqipe4life} prej 30.09.17 21:47

nuk e di edhe se qka jane pse nuk na jep ca detaje per ta
avatar
gjemajli{shqipe4life}

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj info

Mesazh  crystal92 prej 30.09.17 23:43

gjemajli{shqipe4life} shkruajti:nuk e di edhe se qka jane pse nuk na jep ca detaje per ta
Noni esht nje frut ekzotik qe rritet meksik me shum,ndersa pija gold esh nje perzierie 'lengjesh' per te aktivizuare disa neurone ,por nuk gjendet ne treg ajo verteta se ashtu kjo bot do ishte stad tjeter

Sent from Topic'it App
avatar
crystal92

My light in darkness breathing hope
love shines the way into paradise

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj info

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi