Nagatomo lancon Yogatomon!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nagatomo lancon Yogatomon!

Mesazh  fire prej 25.08.17 20:42

Yuto Nagatomo ka hedhur ne treg nje set te ri te gjetjes se qetesise shpirterore nepermjet jogas, quajtur Yogatomo.
Japonezi e hodhi ne treg muajin e fundit setin e DVD pikerisht ne vendlindjen e tij, Jponine.  Ne baze te lajmeve, nder vite ai ja ka kaluar mesimet e tij sekrete edhe shokeve te tij te skuadres, Eder dhe Juan Jesus.
DVD u lancua ne nje konference per shtyp, me nje demonstrim live te levizjeve te tij te Yogas ne fillim te ketij muaji.
avatar
fire

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi