RREGULLORE E FORUMIT

Posto temė tė re   Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

RREGULLORE E FORUMIT

Mesazh  Omnipresent13 prej 25.08.17 17:35

A- Do tė fshihet ēdo temė apo koment qė:

1-Pėrmban citime nga libra fetare apo shfaq propagandė fetare.
2-Pėrmban fyerje personale ndaj njė anėtari tjetėr, kėrcėnime, fjalor banal, racizma ndaj nje grupimi,tallje.
3-Pėrmban praktika okulte tė rrezikshme pėr praktikuesin apo tė tjerėt pėrreth tij.
4-Pėrmban shkrim kapital dhe paragrafė tė panevojshėm me ngjyra, qė vėshtirėsojnė shikimin.
5-Pėrmban replika tė panevojshme, tė kthyera nė trajtė bisedash qė e rėndojnė dhe dėmtojnė temėn e hapur.
6-Nuk pėrcjell asnjė informacion dhe ėshtė e pakuptimtė.
7-Pėrmban gjuhė tė huaja(kryesisht anglisht) apo qė shkrimi i shqipes ka deformime tė qėllimta ose jo, qė e bėn informacionin tė pakuptueshėm.
8-Pėrmban shkrime ateiste fyese pėr fetarėt apo okultistėt.
9-Pėrmban shkrime denigruese dhe imorale.

B-Do tė largohen nga forumi:

1-Ēdo anėtar, tė cilit i ėshtė hequr njė herė  vėrejtje nė PM, kur thyen sėrish rregullat e mėsiperme.
2-Ēdo anėtar me profil tė ri, nėse zbulohet qė ėshtė anėtar i vjetėr me profil tė bllokuar, do tė bllokohet sėrish.
*Arsyet do jenė tė shkruara poshtė avatarit personal.

Mirėpres sugjerime nė PM

FALEMINDERIT!

Omnipresent13

159


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi