UFO-t bėjnė spektakėl mbi Qafė Krrabė

Shko poshtė

UFO-t bėjnė spektakėl mbi Qafė Krrabė

Mesazh  gjilanasi prej 23.08.17 19:26UFO­-t dhurojnė spektakėl mbi Elbasan. Ngjarja e pazakontė ka ndodhur afėr orės 21.45 tė mesnatės sė kaluar dhe ėshtė filmuar nga njė vajzė e qytetit tė Elbasanit, transmeton infoelbasani.al.

“Pėrshėndetje infoelbasani.al. Desha t’ju tregoj njė nga eksperiencat mė tė ēuditshme tė jetės sime. Mbrėmė rreth mesnatės po qėndroja nė dritare.

Dritarja ime ndodhet nė anėn e Qafė Kėrrabės. Nė njė moment pashė diēka tė shndritshme nė qiell. Ishte njė objekt nė formė disku me dritė tė verdhė si nė tė bardhė qė valėzonte nė ajėr. Saktėsisht e gjithė kjo skenė e mrekullueshme po ndodhte nė ngjitje tė Kėrrabės, tek ullinjtė, pikėrisht aty ku ndodhet njė kryq.

Fillimisht ishte njė dritė, pastaj u shfaq tjetra. Lodronin tė dyja. Dukeshin aq pastėr me sy tė lirė. Nxora celularin dhe realizova disa video tė cilat po jua dėrgoj. Qėndruan rreth gjysmė ore aty. Pastaj u zhdukėn.

Desha ta ndaj me ju kėtė ngjarje tė veēantė tė jetės sime. Deri mė tani kisha dėgjuar por nuk kam besuar nė UFO. Tani qė i pashė dhe fotografova jam e sigurt se ato ekzistojnė”.

Pėr mė shumė ndiqnit videot e dėrguara nga vajza dhe do tė besoni se vėrtet kemi tė bėjmė me njė fenomen tė rrallė kozmik.
avatar
gjilanasi

383


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi