dua te flas me magjistar

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

dua te flas me magjistar

Mesazh  une dhe universi prej 20.08.17 15:20

Dua te flas me magjistar
avatar
une dhe universi

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: dua te flas me magjistar

Mesazh  une dhe universi prej 20.08.17 15:22

dua ti pyes per shume gjera
avatar
une dhe universi

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi