UFO’t ‘pushtojnė’ qiellin shqiptar? Ēfarė janė kėto drita misterioze nė Tiranė, Berat dhe Vlorė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

UFO’t ‘pushtojnė’ qiellin shqiptar? Ēfarė janė kėto drita misterioze nė Tiranė, Berat dhe Vlorė

Mesazh  Antriks prej 16.08.17 22:54

Nė njė kohė kur nė tė katėr anėt e Shqipėrisė kanė shpėrthyer vatrat e zjarrit dhe kėrkohet me ngulm ndėrhyrja e zjarrfikėsve nga toka dhe ajri, nė qytetarėt nė zona tė ndryshme tė vendit kanė parė diēka tė ēuditshme nė qiell
Dy drita tė shndritshme qė ecin me shpejtėsi marramendėse pėrkrah njėra tjetrės janė parė orėt e para tė mėngjesit si nė Vlorė, Tiranė dhe Berat, tė paktėn nga kėto vende kanė raportuar qytetarėt pėr JOQ.

Para disa ditėsh pranė JOQ kanė mbėrritur disa pamje tė njė aktiviteti paranormal tė njė objekti qė bėnte dritė dhe lėvizte shpejt, por qė pėr shkak se ishte natė nuk dallohej mirė se ēfarė ishte.

Ndėrkohė pamje tė reja janė realizuar sot rreth orės 06:15 dhe siē mund ta shikoni ėshtė shumė e ēuditshme.

‘Pėrshėndetje JOQ! Jo se kam besuar ndonjėherė te jashtokėsorėt por sot ne orėn 5:25 te mėngjesit pranė mbikalimit te casa italia ne qiell kaluan dy drita te bardha paralel me njėra tjetrėn dhe po shkonin ne drejtim te Krujės. Nuk e di se ēfarė mund te ishin por ishin ne formėn e pikės se ujit. Besoj se do i ketė pare dhe ndonjė tjetėr”, ka shkruar qytetari nga Tirana


PYETJA IME : A MENDONI SE ESHTE E VERTET APO SAJESE E NJEREZVE DHE MEDIAS?
avatar
Antriks

Antriks ,per te qene sa me prane engjejve ,edhe pse emri im eshte Endri!!!

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi