Lufta e 3 Botėrore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Lufta e 3 Botėrore

Mesazh  Antriks prej 15.08.17 7:20

Alien ne horizont!!!
- Si mendoni a do ta ndihmojne ufo-t SHBA nese pershkallezohet ne lufte gjigande me permasa botėrore kunddrejt Korese se Veriut? Nga historia ufo-t kane qene te pranishme ne L e 1 dhe te 2 Boterore!! ( Bazuar ne disa dokumentare te vonshem tek Exp Shkence) !
avatar
Antriks

Antriks ,per te qene sa me prane engjejve ,edhe pse emri im eshte Endri!!!

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lufta e 3 Botėrore

Mesazh  SCORPIUS prej 15.08.17 8:40

Lexo ndonje gje nga Xh Gurdijeff or mik
Te pakten keto theniet qe i ke mu ne krye te forumit
Do ja vlejne...
avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lufta e 3 Botėrore

Mesazh  SCORPIUS prej 15.08.17 8:41

Keto konspiracionet qe tregoke ti...
avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lufta e 3 Botėrore

Mesazh  bojko prej 15.08.17 12:01

Mos u beni merak, sdo te kete lufte boterore mes korese veriore dhe shba. albert pike nuk e ka parashikuar kete
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lufta e 3 Botėrore

Mesazh  Antriks prej 16.08.17 22:16

Jam thjesht kurioz SCORPIUS asgje me teper ,pastaj mos u habit nga pyetjet e mia ndoshta nuk eshte gabim .. lexo ndonjehere pergjigjet e pavend qe marrin disa pyetje .. dua te them nuk eshte dicka e gabuar apo qe e shkrova une i pare por eshte kudo neper internet dhe jo vetem per mua po per gjithe boten .. Per me teper te sugjeroj te shohesh ne YouTube Jason a youtube channel videot e tij jane teper reale nga lajme te tila te vete CNN ose BBC dhe jane po aq te mistershme e ndonjehere te pakuptimta ...
avatar
Antriks

Antriks ,per te qene sa me prane engjejve ,edhe pse emri im eshte Endri!!!

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lufta e 3 Botėrore

Mesazh  SCORPIUS prej 17.08.17 8:50

As u habita e as nuk e kundershtova apo thashe dicka te keqe. Nje sugjerim ta bera, edhe nje tjeter po ta bej tani- jo sh dokumentare. Jo shume tv
Nuk do ja vleje shume me beso
avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi