PLANETI X

Shko poshtė

PLANETI X

Mesazh  SCORPIUS prej 12.08.17 12:42

Besoj se e keni vene re se si 3 net rradhazi kane ndodhur eklipse te pjesshme te henes. Dikush mund ta kete shijuar mjaftueshem kete fenomen por pervecse bukurise ka edhe shenja te erreta dhe jo te mira!!!

Eklipset jan nje dukuri 'e thjeshte' dhe normale, por eklipset e shpeshta jo. Nje eklips i diellit do te na sillte nje ndikim te ri
Aktiviteti sizmik i lidhur me termetet per te cilat jeni informuar se do te ndodhin se shpejti, eklipset e shpeshta, ndryshimet klimatike si dhe aktivitete te ndryshme te ashtuquajtura natyrore jane ne te vertete shenja te nje planeti x ne sistemin tone diellor.

Sistemi diellor mund te pesoje ndryshime kaotike ashtu sic permendet ne teorine e eklipsit te 21 gushtit
Sipas kesaj teorie ky planet x mund te perplaset me token, planetin tone, dhe pas eklipsit ketij planeti mund ti hapet rruga per tu nisur drejt planetit tone dhe te perplaset perfundimisht me te
gjithsesi mistiket dhe njerzit sh spiritual mendojne se nqs kjo teori eshte e vertete dhe do te ndodhe atehere ata do te kalojn ne tjtr dimension

Ceshtja dhe teoria eshte bere serioze dhe virale

Gjithesesi kini pak besim dhe organizoni icik mendim pozitiv

Nqs jeni ne merak te madh, thjesht lutuni
dhe lerjani ne dore profesionisteve supreme


20 20avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANETI X

Mesazh  SCORPIUS prej 13.08.17 12:12

Epo, Amerikanet do te shijojne eklipsin e diellit, sepse ky eklips do te jete nje nga gjerat e fundit qe do te shohin
Autori i librit "Planeti X" (Planet X: The 2017 Arrival) ne nje lloj interviste te thjeshte per Daily Star, tregon se Planeti X i njohur ndryshe si Nibiru eshte nisur drejt Tokes per nje perplasje te tmerrshme, pasi ky planet eshte mbase dy here me i madh se planeti yne, dhe keshtu rrezikon te perplaset me ne per nje fund spektakolar.
Sic thote autori, nqs llogaritjet e tij jane te sakta, mendohet se perplasja do te ndodhe pas eklipsit te gushtit, rreth dates 23 shtator.
Profecite Maja e kane permendur dhe parashikuar kete ngjarje, per nje vit me pare, por parashikimi ishte i gabuar. Sipas kesaj profecie, mendohej se ky planet do te shkaterronte Token me dhjetor te 2016.
Megjithese NASA ju siguron vdekjen dhe zhdukjen, mistiket ju sigurojne jete multidimensionale
avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi