The Fourth Kind ( Takime jashtoksore )

Shko poshtė

The Fourth Kind ( Takime jashtoksore )

Mesazh  Rihannon prej 01.08.17 13:26

Po te kerkoni informacione mbi qytetin Nome ( Njom ) ne Alaske do te shikoni se nje nga ngjarjet qe terheq me shume vemendje jane zhdukjet dhe vetevrasjet ne mase qe kani marre hov qe nga viti 2000. Athere nje profesoreshe dhe burri i saj nisen te intervistonin persona qe kishin probleme me gjumin . Koicidenca e cuditeshme ishte se te gjithe personat e prakur nga kjo mungese gjumi raportonin qe ngriheshin ne oren 2:30 ose 3:30 te mnegjesit dhe kur hapnin syte gjithcka qe shikonin ishte nje buf i bardh me sy jashtzakonisht te edhenj e te zinj qe i veshtronte . Nepermjet hipnozes keta njerez u intervistuan dhe dolen ne drite shume te verteta se si njerezit e kesaj qyteze po rrembeheshn nga alientet dhe po studioheshin . Shume nuk munden ta duronin tmerrin dhe vrane veten te tjeret u zhduken. Me posht po vendos linkun e nje filmi - dokumentar me pamje te verteta te ngjarjve te ndodhura . Ne fund ju ngelet ju te vendosni nese ajo qe pat eshte e vertete. Gjithsesi ju keshilloj ta shikoni pasi do tju ndryshoj gjithe perceptimin qe keni mbi hapsiren dhe alientet


http://aflam.io/movie-the-fourth-kind-2009
avatar
Rihannon

Dreams unwind love is a state of mind...

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi