Te ardhmen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Te ardhmen

Mesazh  Pa Emer. prej 28.07.17 19:47

A din ndokush mema tregu te ardhmen time permes kesaj faqe privat ndonje magjistar apo ndonje kush dua te di te ardhmen time
avatar
Pa Emer.

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te ardhmen

Mesazh  Zebra prej 29.07.17 15:50

Nuk besoj se kėtu ėshtė dikush qė e ka kėtė aftėsi. gjithėsesi i/e dashur tė kėshilloj tė mos bėhesh kurioz, jetoje tė tashmen dhe lėre tė ardhmen tė qetė. Do vijė koha qė do ta mėsosh
avatar
Zebra

i'm simply the best

29


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te ardhmen

Mesazh  syri i art prej 30.07.17 18:35

Pa Emer. shkruajti:A din ndokush mema tregu te ardhmen time permes kesaj faqe privat ndonje magjistar apo ndonje kush dua te di te ardhmen time
..kush kerkon te dij per te ardhmen,nuk e jeton as te tashmen,spse pemes ksaj ,qendron ne mdnje ter kohen,mirret me te kaluaren dhe nuk krijon te ardhmen qe don..por bart te kaluaren ne te ardhmen,dhe krijon kaos ne ejten e vet..KUPTOJE TE SHKUAREN PRANIOJE DHE MOS E BART NE TE ARDHMEN,JETOJE TE TASHMEN KESHTU KRIJON TE ARDHMEN...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

306


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi