Si mund tė kontaktoj me njė demon dhe mė pas tė kryej ritualin e shitjes sė shpirtit?

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si mund tė kontaktoj me njė demon dhe mė pas tė kryej ritualin e shitjes sė shpirtit?

Mesazh  Spiritual666 prej 27.07.17 5:49

Mund tė mė ndihmoni?
avatar
Spiritual666

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shitja e shpirtit

Mesazh  misterable prej 29.07.17 0:08

nuk e di nese kjo pyetje eshte provokative per te matur aftesine e magjistareve ne forum, apo e ke ne te vertete. Une besoj ma shume qe e ke ne menyre provokative per te mare info nga forumi.
. .. sepse nese do te ishte e vertete, te tilla informata gjen ne youtube me teper se qe ke nevoj, ke persona qe e bejne kete pune edhe per ty nese ti nuk mundesh.

por, nese supozojme qe e ke me gjith mend ĒKA une nuk po e besoj , prap po ta japi nje pergjegje alternative... une e njoh nje vajze , e cila eshte intelegjente, shume e zgjuar dhe me te gjitha te mirat, mirepo ajo ankohet qe kjo jete eshte vetem ters per te, dhe ajo supozon, arsyeja e vetme qe ajo vuan kaq shume ne kete jete mund te jete qe jeten e kalur e ka shitur shpirtin dhe si rezultat, ne kete jete po e perjeton ferrin
avatar
misterable

life is a Matrix

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund tė kontaktoj me njė demon dhe mė pas tė kryej ritualin e shitjes sė shpirtit?

Mesazh  bojko prej 29.07.17 12:54

a din najkush se si mund ta besh nje demon te te sherbej ty , pa ja shite shpirtin ati ?
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund tė kontaktoj me njė demon dhe mė pas tė kryej ritualin e shitjes sė shpirtit?

Mesazh  Omnipresent13 prej 29.07.17 13:30

Spiritual666 shkruajti:Mund tė mė ndihmoni?

Per fajin e njerezve si puna juajqe duan te eksperimentojne qofte per shkak te padijes, qofte per shkak te deshires per pushtetin e se errtes, qenieve te se keqes u eshte hapur porta per ne boten tone dhe te tjere vuajne pasojat e zgjedhjeve tuaj neper ciklet e gjata te rimisherimeve. Po je i zoti, gjeje vete menyren.

Omnipresent13

290


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund tė kontaktoj me njė demon dhe mė pas tė kryej ritualin e shitjes sė shpirtit?

Mesazh  bojko prej 30.07.17 9:54

Omnipresent13 shkruajti:
Spiritual666 shkruajti:Mund tė mė ndihmoni?

Per fajin e njerezve si puna juajqe duan te eksperimentojne qofte per shkak te padijes, qofte per shkak te deshires per pushtetin e se errtes, qenieve te se keqes u eshte hapur porta per ne boten tone dhe te tjere  vuajne pasojat e zgjedhjeve tuaj neper ciklet e gjata te rimisherimeve. Po je i zoti, gjeje vete menyren.

pergjegje shume e sakte !
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund tė kontaktoj me njė demon dhe mė pas tė kryej ritualin e shitjes sė shpirtit?

Mesazh  misterable prej 03.08.17 10:22

a ka naj ide bisnesi ne kete forum apo vetem per gjana te thata flisni ketu .
naj ide bisnesi ne bregdet do te ishte e mire dhe do ti dispononte me shume anetaret
avatar
misterable

life is a Matrix

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund tė kontaktoj me njė demon dhe mė pas tė kryej ritualin e shitjes sė shpirtit?

Mesazh  Muneer prej 03.08.17 11:42

misterable shkruajti:a ka naj ide bisnesi ne kete forum apo vetem per gjana te thata flisni ketu .
naj ide bisnesi ne bregdet do te ishte e mire dhe do ti dispononte me shume anetaret
Montojme disa cadra artizanale, frigorifer per pije freskuese dhe dalim te punojme ne ndonje plazh te braktisur, te gjithe si forum.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund tė kontaktoj me njė demon dhe mė pas tė kryej ritualin e shitjes sė shpirtit?

Mesazh  SCORPIUS prej 03.08.17 12:10

I bashkohem idese tende, jo keq 😂
avatar
SCORPIUS
41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi