Thirrja e sirenes....

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Thirrja e sirenes....

Mesazh  Rihannon prej 26.07.17 15:00

Kjo esht nje magji e rrezikshme e cila supozohet se do ta bej nje ish te dashur te kthehet tek ju dhe te ndahet nga i dashuri apo e dashura e re .....


Si fillim duhet te gjeni dy foto nje te ish te dashurit apo ish te dashures dhe nje te te dashurit ose te dashures se re qe ata kane. Mbas fotos se secilit shkruani emrin dhe mbiemrin e tyre perkates. Tani merni foton e ishit dhe perserisni me ze " Te lidh pas vetes te bej te kthehesh , Magjia ime funksionon e ti me nuk largohesh , Me dashuro dhe mos u largo , Me beso esht me mir per ty !
Pastaj merni foton e te dashures ose te dashurit te ri dhe thoni " Tani e ke ti por u pata me par , Kjo dashuri sta shuan dot etjen tende te marre , Ti ske me cte ofrosh ndaj zhduku dhe mos u kthe me !

Foton e te dashures / rit te ri digjeni ndersa ate te ishit tuaj mbajeni posht jastekut deri ne momentin qe ai do kthehet tek ju....
avatar
Rihannon

Dreams unwind love is a state of mind...

17


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thirrja e sirenes....

Mesazh  excommunicated prej 26.07.17 17:06

Titull interesant, se sirenat dalloheshin pėr magjepsen e udhėtarėve tė detit dhe mė pas mbytjen e tyre. Por na lodhėt me tė njėjta magji, gjithsesi gjumė tė ėmbėl me atė letrėn poshtė jastėkut. Pozitivist nė maksimum!
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

thjesht e postova un nuk jam tip qe per cdo problem mbeshtetem tek magjia me shum e postova per qellime informative. Sa per titullin magjia quhet e till sepse sikurse efekti qe ajo ka edhe sirentat i terhiqnin detaret dhe i benin te cmendeshin pas tyre.

Mesazh  Rihannon prej 27.07.17 14:31

excommunicated shkruajti:Titull interesant, se sirenat dalloheshin pėr magjepsen e udhėtarėve tė detit dhe mė pas mbytjen e tyre. Por na lodhėt me tė njėjta magji, gjithsesi gjumė tė ėmbėl me atė letrėn poshtė jastėkut. Pozitivist nė maksimum!
avatar
Rihannon

Dreams unwind love is a state of mind...

17


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi