Kush me ndihmon dot?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush me ndihmon dot?

Mesazh  Gery7 prej 25.07.17 21:19

Pershendetje a mund te me jepni nje adres ku mund te shkoj te bej derman ne Shqiperi qe tja vlej barra qirane jo kshu rrenacak kot
avatar
Gery7

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me ndihmon dot?

Mesazh  Magus prej 25.07.17 22:06

Ēfare halli keni, nese ka mundesi te na thuash shkurtimisht.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.357


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me ndihmon dot?

Mesazh  Gery7 prej 25.07.17 22:11

Magus shkruajti:Ēfare halli keni, nese ka mundesi te na thuash shkurtimisht.

Mbyllje fati, problem ankthi gje qe ska egzistuar ndo1here tek un, nderkohe se te gjith analizat jan ok shyqyr. E kam1 grua ktu ku jetoj qe smka lon sot e 3 vjet me ngrejt koke kur i thone, dhe me shku ne Shqiperi mka bo bllok sme bohet mar, i rash shkurt
Faleminderit per pergjigjen
avatar
Gery7

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush me ndihmon dot?

Mesazh  Magus prej 26.07.17 0:12

Shikoni mesazhin privat qe keni nga une.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.357


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi