Fjalet tuaja te fundit para vdekjes?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fjalet tuaja te fundit para vdekjes?

Mesazh  Omnipresent13 prej 25.07.17 20:49

?

Omnipresent13

292


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalet tuaja te fundit para vdekjes?

Mesazh  gjilanasi prej 26.07.17 11:06

Fillimisht duhet te na tregosh fjalet e tuaja te fundit meqe e ke hapur temen.

Fjalet e mia do te ishin :
Shihemi prape.
avatar
gjilanasi

424


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalet tuaja te fundit para vdekjes?

Mesazh  Omnipresent13 prej 26.07.17 13:19

"Me ne fund, pak pushim"

Omnipresent13

292


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalet tuaja te fundit para vdekjes?

Mesazh  excommunicated prej 26.07.17 16:57

'Medaur e me kopaē unė do tė bėj ty kėrbaē'
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

fjalet e fundit

Mesazh  bojko prej 02.08.17 16:53

dua te bej vetm edhe nje here sex
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi