Vendi i Shenjuar

Shko poshtė

Vendi i Shenjuar

Mesazh  Rihannon prej 24.07.17 15:16

Pershendetje , kohet e fundit kam studiuar nje material qe tregon se nese nje grup njerzish qofshin shtriga magjistar apo njerez normal vdes ne nje vendodhje te caktuar nga ndonje rrethane e dhunshme pra vrasje vetvrasje etj ai vend automatikisht shenjohet dhe mbart nje energji shume te madhe spirituale. Si psh nqs nje shpi ndertohet mbi nje varrez ose vend ku ka pasur vdekje ather aty vihen re ngjarje paranormale pasi energjia e vuajtjes dhe agonis se atyre qe kan vdekur mendohet se nuk largohet por qendron aty dhe ndonjeher shfrytezohet nga qenie te mbinatyrshme si demonet. Ata shfrytezoj gjith dhimbjen mjerimin zemerimin dhe agonine e njerezve qe kane vdekuar aty per te krijuar kontakt me boten fizike . Prandaj ndodh dhe fenomeni i pushtimit. Doja nje mendim nga ju. FLM !
avatar
Rihannon

Dreams unwind love is a state of mind...

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi