padrejtsia

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

padrejtsia

Mesazh  aqua prej 22.07.17 18:37

si behet fshehja nga numri tre
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.282


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  Muneer prej 23.07.17 10:02

Per cfare arsye duhet te fshihemi nga nje numer?
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  misterable prej 23.07.17 10:25

aqua shkruajti:si behet fshehja nga numri tre

kjo pyetje yte eshte e paqarte, ose sqarohu ose mos luaj ketu te menqurin, ĒKA po don te thuash me kete fshehje
avatar
misterable

life is a Matrix

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  aqua prej 23.07.17 12:35

numri tre sherben per bartjen e nje trupi fizik  ( njerzor)
nga vexndi ne njxe vexnd tje
ter pa pasur iden se si je transportuar .


Edituar pėr herė tė fundit nga aqua nė 23.07.17 13:01, edituar 1 herė gjithsej
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.282


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  misterable prej 23.07.17 12:56

aqua shkruajti:numri tre sherben per bartjen e nje trupi fizik  ( njerzor)
nga vexndi ne nje vexnd tje
ter pa pasur iden se si je transportuar .

ne cilen kino po luan ky film te shkoj ta shoh ?
avatar
misterable

life is a Matrix

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  aqua prej 23.07.17 13:05

mos bej sitixm dhe jeta
sesht film
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.282


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  misterable prej 23.07.17 13:08

jeta nuk eshte film, por kjo qe po thua ti tingllon si ne film.
Njejte sikur te them une qe ishta ne hene sa per nje shetitje te shkurte dhe u ktheva, a do ta besoje.

ti fillove per kete storien e numrit 3, mirepo tregimin po e len disi te paperfunduar.

p.s shkrimi yt me "x" ne mes te fjaleve shume i shtire per te kuptu
avatar
misterable

life is a Matrix

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  aqua prej 23.07.17 13:24

do ixshtex mir
tmerrja pergjigje e duhur
sixq shiet vexnd i gabuar per hapjen e ksaj
temex
...........................................................................................................................


Edituar pėr herė tė fundit nga aqua nė 23.07.17 13:52, edituar 5 herė gjithsej
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.282


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  misterable prej 23.07.17 13:36

ky vend eshte per tema isoterike njejte si kjo e jotja, por na nuk jemi telepatike te kuptojme se ĒKA po mendon ti pa na e tregu me qarte
avatar
misterable

life is a Matrix

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  Muneer prej 23.07.17 20:37

misterable shkruajti:
aqua shkruajti:si behet fshehja nga numri tre

kjo pyetje yte eshte e paqarte, ose sqarohu ose mos luaj ketu te menqurin, ĒKA po don te thuash me kete fshehje
Eshte teknike e tij per te terhequr te tjeret rreth nje teme. Si fillim ben nje pyetje qe gjoja anetaret duhet ta dine doemos(po ne realitet nuk e dine). E me pas pret pret qe tjeret ta pyesin rreth pyetjes. Si tju pyes une psh: Sa vjec shkoi Suicido Racao? Ju nuk e dini kush eshte, lol do me pyesni rreth ketij dhe ne te njejten kohe do interesoheni per te.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  Omnipresent13 prej 25.07.17 14:32

Muneer shkruajti:
misterable shkruajti:
aqua shkruajti:si behet fshehja nga numri tre

kjo pyetje yte eshte e paqarte, ose sqarohu ose mos luaj ketu te menqurin, ĒKA po don te thuash me kete fshehje
Eshte teknike e tij per te terhequr te tjeret rreth nje teme. Si fillim ben nje pyetje qe gjoja anetaret duhet ta dine doemos(po ne realitet nuk e dine). E me pas pret pret qe tjeret ta pyesin rreth pyetjes. Si tju pyes une psh: Sa vjec shkoi Suicido Racao? Ju nuk e dini kush eshte, lol do me pyesni rreth ketij dhe ne te njejten kohe do interesoheni per te.

hahahhaha ekzakt

Omnipresent13

290


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  excommunicated prej 25.07.17 19:00

Duhet tė jesh hacker i madh ose fantazm qė tė fshihesh nga numri3. Sepse siē i thonė: 'E treta, e vėrteta.'
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: padrejtsia

Mesazh  SCORPIUS prej 25.07.17 20:54

Hacker? Haha
avatar
SCORPIUS
41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi