......

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

......

Mesazh  aqua prej 21.07.17 21:00

pse keni blokuar rrjedhen e energjise ne ket forum ??
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.282


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ......

Mesazh  excommunicated prej 21.07.17 21:47

Vetėm ti 'aqua' mund ta zhbllokosh rrjedhėn e energjis. Ti je profeti/esha qė ne po prisnim.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ......

Mesazh  excommunicated prej 21.07.17 22:05

Banka na ka bllokuar llogarin s'po na jep mė kredi. Ēakrat na janė bllokuar tė shtata, kundalini spo zgjohet dhe tė arrij sahasrarėn. Spo arrijm dimensione tė tjera pėrveē 3D. Shumica po shikojn ėndrra me sy hapur dhe mė e keqja fare ėshtė se prodhimet pėr tė bler mall ishin tė dobėta, kėshtu s'jemi High, pėr tė arritur nė atė gjėndje frymėzimi tė shkruajm.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ......

Mesazh  excommunicated prej 21.07.17 22:07

Unė them ta mbyllim fare.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

rrjedhja e energjise

Mesazh  misterable prej 22.07.17 10:13

nese nuk je high nuk mundesh te kesh rrjedhje te energjise !
avatar
misterable

life is a Matrix

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ......

Mesazh  Omnipresent13 prej 25.07.17 14:41

@aqua

Nje here te vetme shkruaj kur te jesh esell!

Omnipresent13

292


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi