Magji e rralle

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magji e rralle

Mesazh  bojko prej 20.07.17 14:12

Kesaj i thojne magjj e jo atyre qe vetem flisni ju ketu ne forum : )

http://telegrafi.com/moment-rralle-krokodili-ktheu-trupin-e-njeriut-te-mbytur-nje-dite-pare-pas-thirrjes-se-magjistarit-video16/
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Magji e rralle

Mesazh  misterable prej 22.07.17 10:11

nuk e besoj kete qe paraqitet ne video, nuk ka logjike
avatar
misterable

life is a Matrix

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji e rralle

Mesazh  bojko prej 22.07.17 10:25

misterable shkruajti:nuk e besoj kete qe paraqitet ne video, nuk ka logjike

video shihet live, ĒFARĖ nuk beson ti
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji e rralle

Mesazh  misterable prej 23.07.17 10:24

krokodili e han njeriun dhe e kthen mbrapa pasi ta kerkoj kete magjistari pas disa ditesh , nuk me duket e besueshme
avatar
misterable

life is a Matrix

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi