Pyetje - mendoj se me kane bere magji

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pyetje - mendoj se me kane bere magji

Mesazh  Toniramun prej 15.07.17 10:14

Mendoj se mkan ber magji, sjam rahat hiq, me ndalet fryma, me ndrohet percepsioni i realitetit, mduket sikur nuk jam un mrenda trupit tim, depresion ose depersonalizim nuk esht se e kam kapercy at faz, kjo esht nje gje tjeter po se di nuk po e marr vesh!?
Toniramun

Knowledge is powerful

25

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje - mendoj se me kane bere magji

Mesazh  Toniramun prej 15.07.17 10:24

Se edhe harrova te ceki, hy pershembull ne banjo, sa hy drita fiket ndizet, oren gjithmon e kapi 11 11 14 14 20 20 etj...
Toniramun

Knowledge is powerful

25

Mesazh  bojko prej 15.07.17 23:00

Toniramun shkruajti:Mendoj se mkan ber magji, sjam rahat hiq, me ndalet fryma, me ndrohet percepsioni i realitetit, mduket sikur nuk jam un mrenda trupit tim, depresion ose depersonalizim nuk esht se e kam kapercy at faz, kjo esht nje gje tjeter po se di nuk po e marr vesh!?

https://www.youtube.com/watch?v=YNWQGotWhZY
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

68

Mesazh  beginning prej 15.07.17 23:19

Je duke kaluarė fazėn "Awaking Spirit" Orat 11:11,14:14 jan shenjat qe vtm ti i kupton cfare kuptimi kan per ty,frymemarrja,depresioni jan efekte anesore qe kalon mos u tremb jan te perkoheshme sa shpirti te pastroi gjith energjin negative qe ke mbledhur ti gjat viteve,nuk esh aspak magji,kerko neper internet.

beginning

22

Mesazh  Toniramun prej 16.07.17 1:32

Okej flm shum, lexova u interesova pak a shum, e kuptova qe po kaloj nje faz te pastrimit te shpirtit, ma sakstsisht rritje te shpirtit higher self
Toniramun

Knowledge is powerful

25

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi