Ender me Jezusin

Shko poshtė

Ender me Jezusin

Mesazh  Toniramun prej 15.07.17 9:55

Pershendetje, do ti bi shkurt
Pash ender sikur ma terhiqte shpirtin nga trupi DIĒKA shum e fuqishme, me mundoi pak, por mbas me doli ftyra e Jezus krishtit dhe ndjeva qe me shpetoi nga ajo gje. A un per vete jam mysliman, por nuk e praktikoj edhe aq shum... ĒFARĖ kuptimi ka, me sa e kuptoj un, me thot DIĒKA qe te kthem nga Jezusi
avatar
Toniramun

Knowledge is powerful

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi