Fuqi Fizike (Urgjent.)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fuqi Fizike (Urgjent.)

Mesazh  Pa Emer. prej 13.07.17 20:02

Kom nevoj per fuqi fizike me duhet fuqi e madhe fizike a ka donje magjistar qe me tregon si ta bej ket force fizike pa shkuar ne fitnes apo ndonje njeri qe din si ta kom forc fizike te madhe
avatar
Pa Emer.

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fuqi Fizike (Urgjent.)

Mesazh  Antiku prej 16.07.17 20:14

Po pse per ca te duhet ?
avatar
Antiku

Duhet te kemi frikė nga dy lloj njerėzish:
1.Nga i menquri i pa FE
2.Nga Besimtari injorant

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fuqi Fizike (Urgjent.)

Mesazh  Omnipresent13 prej 17.07.17 22:33

Mos shihni shume filma, o njerez!!!!!
avatar
Omnipresent13

271


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fuqi Fizike (Urgjent.)

Mesazh  SCORPIUS prej 18.07.17 15:53

Pergjigje dhe reagim interesant, @Omnipresent13, ke vertet te drejte...
Ndersa pergjigja ime per perdoruesin "Pa Emer" eshte fare e thjeshte (varet): FUQIA FIZIKE NUK ESHTE DICKA QE TI E MER, POR DICKA QE E KE TE LINDUR OSE MUNDESUAR NGA VETE TI. FUQIA FIZIKE NUK FITOHET NE ATE MENYRE QE KERKON TI, SEPSE NUK ESHTE NJE FUQI SI DISA TE TJERA...
avatar
SCORPIUS
20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fuqi Fizike (Urgjent.)

Mesazh  Muneer prej 18.07.17 17:16

Omnipresent13 shkruajti:Mos shihni shume filma, o njerez!!!!!
Kur degjoj ty qe permend filmat, se pse gjeja pare qe me kujtohet eshte ai filmi Frequencies nuk e di.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

590


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fuqi Fizike (Urgjent.)

Mesazh  Omnipresent13 prej 18.07.17 22:09

Muneer shkruajti:
Omnipresent13 shkruajti:Mos shihni shume filma, o njerez!!!!!
Kur degjoj ty qe permend filmat, se pse gjeja pare qe me kujtohet eshte ai filmi Frequencies nuk e di.
Nuk e kam pare.
avatar
Omnipresent13

271


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

.

Mesazh  Pa Emer. prej 21.07.17 15:37

Faleminderit per te gjith antaret qe me kan dhen pergjigjen dhe mendimin e tyre mirpo fuqia fizike me duhet sepse un jom boksier i rrugve ndoshta dikush e din ĒKA o aj stil per ket arsyje kohve te fundit kom hup shum ndeshke shkaku i fuqis te vogel dua te thom kom nevoj te jom i fort ne rrahje 1 perball 1 ose me teper ndoshta me kuptuat
avatar
Pa Emer.

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

fuqia

Mesazh  misterable prej 22.07.17 10:16

Pa Emer. shkruajti:Faleminderit per te gjith antaret qe me kan dhen pergjigjen dhe mendimin e tyre mirpo fuqia fizike me duhet sepse un jom boksier i rrugve ndoshta dikush e din ĒKA o aj stil per ket arsyje kohve te fundit kom hup shum ndeshke shkaku i fuqis te vogel dua te thom kom nevoj te jom i fort ne rrahje 1 perball 1 ose me teper ndoshta me kuptuat

nese je bokser i rrugeve, ĒKA edhe nuk po e besoj se ashtu me thone parandjenjat, atehere di duhesh ta dish si fitohet forca, mer anabolika shoku !!!!
avatar
misterable

life is a Matrix

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fuqi Fizike (Urgjent.)

Mesazh  Pa Emer. prej 22.07.17 11:29

Ku muj me gjet ksi anabolika dhe sa kushtojn?
avatar
Pa Emer.

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fuqi Fizike (Urgjent.)

Mesazh  excommunicated prej 22.07.17 13:12

Jan steroide (hormone)..kam pas dėgjuar njė kėngė brasiliane rap para disa vitesh qė fliste pėr kėto..mesazhi ishte 'mund tė aplikosh bomba por nuk garantojn shumė'.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


507


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fuqi Fizike (Urgjent.)

Mesazh  The Punisher Today at 7:46

Per fuqi fizike ka plot teknika .Ne lindjen e larget i perdorin keto me shume kinezet dhe japonezet qe jane mejshtra te arteve marciale .Fuqia e vertet eshte ne mendje
avatar
The Punisher

168


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fuqi Fizike (Urgjent.)

Mesazh  SCORPIUS Today at 7:51

The Punisher shkruajti:Per fuqi fizike ka plot teknika  .Ne lindjen e larget i perdorin keto me shume kinezet dhe japonezet qe jane mejshtra te arteve marciale .Fuqia e vertet eshte ne mendje  
Shume i sakte citimi i fundit... fuqia e vertete eshte ne mendje!!
avatar
SCORPIUS
20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi