Racat e universit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Racat e universit

Mesazh  beginning prej 07.07.17 20:05

Fotot e meposhteme jan ilustrime te qenieve te universit ,qe ndodhen ne dimensione te ndryshme (pikturat sesi ata duken jan ber perafersisht nga dikush qe ka hapur 'syrin e 3' dhe ka arritur ne dimensione me te larta.)Gjith informacionet jan per te rindezur driten ne shpirtin tuaj ,per te kujtuare kush jeni ne te vertet,per tu zhjuar nga erresira qe ka mbajtur njeriun te verber ,larg nga e verteta.


beginning

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi