Ndihme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ndihme

Mesazh  lenaN prej 30.06.17 16:21

Pershendetje, un jam 24 vjecare e martuar dhe kam
nje vajze. Kemi shum probleme martesore mirepo nga te tjeret.
Bashkeshorti im ka gjetur floke te bardha te lidhura ne Kulete. un nuk di ĒFARĖ te beje ju lutem per ndihme
lenaN

1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme

Mesazh  Mesoful123 prej 03.07.17 16:01

Nese dyshon qe eshte qeshtje e magjise atehere duhet te kesh kujdes magjia ne shumicen e rasteve vjen nga familja e ngushte apo e gjere. Duhet te besh nje analize se kush vjen ne shtepine tende me shume, ti kontrollosh gjestet e tyre dhe te mos pranosh asnje dhurate nga askush qe dyshon. Nese e pranon hudhe sapo te gjesh qe me personi qe ta ka dhuruar nuk eshte prezent. Tjetra shumica e magjive vine nga grate. Te kisha keshilluar shume qe te kesh kujdes me grate e familjes tende apo familjes se burrit.

Dhe per fund kerko ne youtube remove hex and curse ose remove spells binaural beats ose remove hex and curse frequencies

Ja disa nga keto

Mesoful123

13

@ Mesoful

Mesazh  bojko prej 04.07.17 21:43

si mundet frekuenca te largoj entitetet negative? a kane frike entitetet nga frequenca te caktuara, a eshte vertetuar affektimi pozitiv i audios ?
kjo forme e re e pastrimit me ngjan sikur ne filma science fiction , ku e dime ne qe nuk na shperlahet truri nga keto video.

Nuk dua te jem injorant, pyes vetem nga kureshtja
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

84

Mesazh  Antriks prej 05.07.17 22:58

Pershendetje asgje pervec gjithckaje ne trurin tone nuk ndikohet aq shume saqe fantazia jone.Frekuenca ne re cilen udhetojme ne trurin tone ndryshon sipas asaj cka shohim ndiejme e degjojme .Me shume mundesi nese truri jone ben lidhjen midis asaj gjeje qe nuk e shohim por mendojme se elziston atehere ajo gje do te marr jete tek ne!...
Antriks

Antriks ,per te qene sa me prane engjejve ,edhe pse emri im eshte Endri!!!

13

Mesazh  The Punisher prej 06.07.17 8:01

lenaN shkruajti:Pershendetje, un jam 24 vjecare e martuar dhe kam
nje vajze. Kemi shum probleme martesore mirepo nga te tjeret.
Bashkeshorti im ka gjetur floke te bardha te lidhura ne Kulete. un nuk di ĒFARĖ te beje ju lutem per ndihme
Duhet te shkosh urgjent tek ndonje mistik ,pra nga keta qe meren me berje/prishje magjish .Nqs si ke djegur akoma ato qimet duhet ti djegesh sa me pare .
The Punisher

140

Mesazh  Antriks prej 06.07.17 10:46

Perse cfare ndodh po ti djegesh qimet ? Une kam degjuar per nje vajze qe per te shpetuar nga keto pii gjak miu ? Nuk e di sa e vertet eshte po ?..
Antriks

Antriks ,per te qene sa me prane engjejve ,edhe pse emri im eshte Endri!!!

13

Mesazh  bojko prej 14.07.17 8:24

Antriks shkruajti:Perse cfare ndodh po ti djegesh qimet ? Une kam degjuar per nje vajze qe per te shpetuar nga keto pii gjak miu ? Nuk e di sa e vertet eshte po ?..

deri me sot nuk kam ndergujar asnjehere qe dikush piu gjak miu, pak e cuditshme
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

84

frekuencat binaurale sublimentale

Mesazh  bojko prej 14.07.17 8:25

Mesoful123 shkruajti:Nese dyshon qe eshte qeshtje e magjise atehere duhet te kesh kujdes magjia ne shumicen e rasteve vjen nga familja e ngushte apo e gjere. Duhet te besh nje analize se kush vjen ne shtepine tende me shume, ti kontrollosh gjestet e tyre dhe te mos pranosh asnje dhurate nga askush qe dyshon. Nese e pranon hudhe sapo te gjesh qe me personi qe ta ka dhuruar nuk eshte prezent. Tjetra shumica e magjive vine nga grate. Te kisha keshilluar shume qe te kesh kujdes me grate e familjes tende apo familjes se burrit.

Dhe per fund kerko ne youtube remove hex and curse    ose   remove spells binaural beats  ose remove hex and curse frequencies

Ja disa nga keto

Mesoful, keto audio/video me frequenca jane shume te quditshme, deshte apo nuk deshte ndien shume vibrime, wow. Jane me te vertete shliruese dhe kane effekt shpirteror. Por, kam nje pyetje per ty, ku e dime qe ĒFARĖ formulash fshihen ne prapavije ne editimin e ketyre audiove. Thjeshte autori i ketyre videove/audiove ka njohuri qe te manipuloj njeriun me keto sublimime, a nuk eshte pak e cuditshme, ose a nuk duhet te kemi pak kujdes se mos po na shperlahet truri me ndonje formule ? mirepres mendimin tend
bojko

Honore De Balzac, 1830s

84

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi