DayDream i mire apo i keq?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

DayDream i mire apo i keq?

Mesazh  void(b) prej 18.06.17 21:20

Desha mendimin tuaj per daydream,u habita nga fakti se disa njerez mund te enderojne me sy hapur,mendoja se ishte thjesht si "shprehje popullore por kur e pash ne youtube u habita dhe me linden disa pyetje : ndodh tek te gjithe kjo gje apo vetem te disa njerez ,dhe eshte e mire apo e keqe te enderosh me "sy hapur".
avatar
void(b)

Askush nuk gabon,te gjithe kane te drejte.

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi