Pse tėrė portalet tani janė kundėr Dardan Molliqajt?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pse tėrė portalet tani janė kundėr Dardan Molliqajt?

Mesazh  Mesoful123 prej 03.06.17 0:17

Si duket aftesia replikuese dhe debatuese e Dardan Molliqajt po i pengon dikujt dhe kjo po verehet keto kohet e fundit. Kjo po i pengon partive ne pushtet dhe po mundohen ne ēdo menyre qe ta demtojne kete personalitet. Por nuk besoj qe do ti bejne asgje perveqse do ti ndihmojne ne ngritjen e tij personale dhe partise VV.
avatar
Mesoful123

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi