Plani sekret i Kadri Veselit pėr kryeministėr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Plani sekret i Kadri Veselit pėr kryeministėr

Mesazh  Mesoful123 prej 03.06.17 0:15

Tani me qe zgjedhjet po afrohen ne Kosove, ekziston nje plan klasik qe te jete Kadri Veseli kryeminister. Ky plan eshte ky.

Pdk mund ti fitoj zgjedhjet dhe pas kesaj Ramushi te gjykohet nga gjykata speciale dhe ne pamundesi qe te jete kryeminister Ramushi atehere ne sken do te dal Kadri Veseli dhe keshtu do te jete perfitues i dyfishte
avatar
Mesoful123

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi