Enderra e cuditshme.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Enderra e cuditshme.

Mesazh  AlbiSeli prej 27.05.17 13:57

Ndonjehere shoh ne enderr ngjarje qe me ndodhin me pas ne jeten reale.
Mund te m'a shpjegoje dikush kete dukuri?
avatar
AlbiSeli

" Shkalla me e madhe e marrezise eshte te kujtosh se je i mencur."

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Enderra e cuditshme.

Mesazh  Mesoful123 prej 27.05.17 16:14

AlbiSeli shkruajti:Ndonjehere shoh ne enderr ngjarje qe me ndodhin me pas ne jeten reale.
Mund te m'a shpjegoje dikush kete dukuri?

Jane dy gjera ketu:

1. Mund te jete nje lidhje e nje universi paralel pra nje jete paralele me tenden.

2. Mund te jete nga ndergjegja e paster qe e posedoni. Sa me ndergjegjen e paster enderrat tregojne realitetin paraprak te jetes tuaj.
avatar
Mesoful123

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Enderra e cuditshme.

Mesazh  AlbiSeli prej 28.05.17 9:31

Mesoful123 shkruajti:
AlbiSeli shkruajti:Ndonjehere shoh ne enderr ngjarje qe me ndodhin me pas ne jeten reale.
Mund te m'a shpjegoje dikush kete dukuri?

Jane dy gjera ketu:

1. Mund te jete nje lidhje e nje universi paralel pra nje jete paralele me tenden.

2. Mund te jete nga ndergjegja e paster qe e posedoni. Sa me ndergjegjen e paster enderrat tregojne realitetin paraprak te jetes tuaj.

Edhe une mendoj se kemi lidhje me nje univers tjeter paralel.
avatar
AlbiSeli

" Shkalla me e madhe e marrezise eshte te kujtosh se je i mencur."

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Enderra e cuditshme.

Mesazh  Xhuli_ana prej 01.06.17 17:25

Prsh! Ju lutem me tregoni se cdo thone kto endrra qe shoh..
Ka nje muaj qe kam nderprerė kontaktet me nje djale dhe e shof cdo nate ne enderr,, e kam komshi. Njehere e pash sikure kishte shkruar mirmengjesi lule ne nje tok plot bar jeshil.. Njeher tjeter e pash sikur mtha sa te shkojne floket kshtu e ne ate enderr i kisha shum keq se sapo isha zgju nga gjumi.. Por cdo nate e shof ne enderr nganjeher e shof vetem nje fregment te vogel por e shof,, e shof sikur shihemi nda larg sikur sma var.  Ju lutem me tregoni dicka se perse e shof cdo nate ne enderr?? Flm
Tanki po e shof qe shum njerzve u paske kthy prgj te lutem ma jep dhe mua nje shpjegim♡
avatar
Xhuli_ana

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Enderra e cuditshme.

Mesazh  Mesoful123 prej 03.06.17 0:11

Xhuli_ana shkruajti:Prsh! Ju lutem me tregoni se cdo thone kto endrra qe shoh..
Ka nje muaj qe kam nderprerė kontaktet me nje djale dhe e shof cdo nate ne enderr,, e kam komshi. Njehere e pash sikure kishte shkruar mirmengjesi lule ne nje tok plot bar jeshil.. Njeher tjeter e pash sikur mtha sa te shkojne floket kshtu e ne ate enderr i kisha shum keq se sapo isha zgju nga gjumi.. Por cdo nate e shof ne enderr nganjeher e shof vetem nje fregment te vogel por e shof,, e shof sikur shihemi nda larg sikur sma var.  Ju lutem me tregoni dicka se perse e shof cdo nate ne enderr?? Flm
Tanki po e shof qe shum njerzve u paske kthy prgj te lutem ma jep dhe mua nje shpjegim♡

Asgje e rendesishme

Mund te jene dy gjera ose ti ndjen ndaj tij ose ai ndaj teje
avatar
Mesoful123

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Enderra e cuditshme.

Mesazh  Xhuli_ana prej 03.06.17 8:50

Mesoful123 shkruajti:
Xhuli_ana shkruajti:Prsh! Ju lutem me tregoni se cdo thone kto endrra qe shoh..
Ka nje muaj qe kam nderprerė kontaktet me nje djale dhe e shof cdo nate ne enderr,, e kam komshi. Njehere e pash sikure kishte shkruar mirmengjesi lule ne nje tok plot bar jeshil.. Njeher tjeter e pash sikur mtha sa te shkojne floket kshtu e ne ate enderr i kisha shum keq se sapo isha zgju nga gjumi.. Por cdo nate e shof ne enderr nganjeher e shof vetem nje fregment te vogel por e shof,, e shof sikur shihemi nda larg sikur sma var.  Ju lutem me tregoni dicka se perse e shof cdo nate ne enderr?? Flm
Tanki po e shof qe shum njerzve u paske kthy prgj te lutem ma jep dhe mua nje shpjegim♡

Asgje e rendesishme

Mund te jene dy gjera ose ti ndjen ndaj tij ose ai ndaj teje
Kte po e di dhe vet po desha te di me me hollesi♡
avatar
Xhuli_ana

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi