ndihm per heqjen e magjis

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

ndihm per heqjen e magjis

Mesazh  bsbs prej 21.05.17 12:32

Pershendetje jam e re ne kete forum.. desha tju pyes per magjin (sehire) .. dua ndihm nese dikush di se si ti prishim magjit ose sehiret ..
kemi qene ne shum vende(hoxhollar) por askush nuk ka mund me na ndihmu.. problemi eshtw se burrin e kan mashtru me sehire dhe ai eshte nda tani nga gruaja dhe femijet. Duke u martuar me nje tjeter. Jemi nga Kosova dhe nese dini ndonje vend ne kosove ku prishen kto magji te zeza me tregoni.!! Nuk eshte se un i kam besuar kto gjera por me kalimin e kohes vetem se e kam vrejt qe me te vertet behen magji.. Pra nese keni informata per ndonje hoxh ose(ku ta di si ju thuhet atyre njerzve qe prishin magji) ju lutem me tregoni.....
avatar
bsbs

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm per heqjen e magjis

Mesazh  exxtreme prej 21.05.17 15:44

-Ndoshta eshte vendim i personit ne fjale edhe nuk eshte i ndikuar me asnje lloje magjie.
avatar
exxtreme

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm per heqjen e magjis

Mesazh  bsbs prej 21.05.17 16:22

Exxtreme .. jo pra ne te gjith e dime qe nuk eshte vendimi i tij ose se e ka bere se do gruan tjeter,por eshte oer shkak se e kane mashtruar me keto gjera magji,sehir.. ne vet kemi gjetur shum gjera ne shtepi si:rroba me gjak, ishin disa si litar te lidhur, hajmali,plumb e shum gjera te tjera si kto... para se te martohej me kte gruan e dyt nuk kemi pasur kso gjera ne shtepi...
avatar
bsbs

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm per heqjen e magjis

Mesazh  Mesoful123 prej 21.05.17 21:26

bsbs shkruajti:Pershendetje jam e re ne kete forum.. desha tju pyes per magjin (sehire) .. dua ndihm nese dikush di se si ti prishim magjit ose sehiret ..
kemi qene ne shum vende(hoxhollar) por askush nuk ka mund me na ndihmu.. problemi eshtw se burrin e kan mashtru me sehire dhe ai eshte nda tani nga gruaja dhe femijet. Duke u martuar me nje tjeter. Jemi nga Kosova dhe nese dini ndonje vend ne kosove ku prishen kto magji te zeza me tregoni.!! Nuk eshte se un i kam besuar kto gjera por me kalimin e kohes vetem se e kam vrejt qe me te vertet behen magji..  Pra nese keni informata per ndonje hoxh ose(ku ta di si ju thuhet atyre njerzve qe prishin magji) ju lutem me tregoni.....

Mendoj se duhet te kete qene DIĒKA tek ju zonje e nderuar sepse asgje nuk ndodh pa nje qellim pse e vendos shkakun te magjia, qdokush ben zgjedhjen tjeter ne rast se zgjedhja e kaluar ose e tanishme e ka trajtuar si te parendesishem. Megjithate nese mendon se eshte nga magjia kerko ne facebook sherimi me kuran gjendet hoxha me viber e whatsapp. Suksese
avatar
Mesoful123

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm per heqjen e magjis

Mesazh  bsbs prej 22.05.17 7:22

Mesofol123 .. mundesh te ma tregosh emrin e atij hoxhe ?!
avatar
bsbs

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm per heqjen e magjis

Mesazh  bsbs prej 23.05.17 12:53

A ka dikush pergjigje ?!!
avatar
bsbs

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm per heqjen e magjis

Mesazh  Mesoful123 prej 25.05.17 22:40

bsbs shkruajti:A ka dikush pergjigje ?!!

+377 44 374 549
avatar
Mesoful123

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ndihm per heqjen e magjis

Mesazh  bsbs prej 28.05.17 14:59

Mesoful123 falemnderit shummeee..😊
avatar
bsbs

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi