Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Mesoful123 prej 15.05.17 20:12

Pse nuk aktivizoheni fare ne kete forum
avatar
Mesoful123

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Equinox prej 15.05.17 20:55

Sepse temat jane te renda dhe shumica nuk kane fare pervoje ne kete drejtim.Disa dine por nuk duan ti tregojne pervojat e tyre.
Por kryesorja nuk duhet harruar se me te lexuar dhe me te shkruar nuk mesohet esenca.
avatar
Equinox

268


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  AlbiSeli prej 15.05.17 21:03

Epo ndryshimi fillon nga ne MESOFUL123.
avatar
AlbiSeli

" Shkalla me e madhe e marrezise eshte te kujtosh se je i mencur."

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  The Punisher prej 17.05.17 7:06

Pershendetje te gjitheve ,explorerunivers pa asnje dyshim eshte forumi i pare dhe me i mire ne llojin e tij pra mbi misticizmin dhe fenomenet paranormale,teorite kospirative etj etj ... .Mendoj se administratori duhet te punoje me shume ne fb .Pothuajse te gjitha forumet dhe faqet e internetit i publikojne postimet e tyre ne fb .Pra duhet te jete aktiv ne fb dhe besoj se anetaret do te rikthehen dhe te gjithe do te japin kontributin e tyre me postime te ndryshme .Sot njerezit e kalojne kohen me te gjate ne fb keshtu qe eshte e nevojshme qe postimet me te mira te publikohen ne fb
avatar
The Punisher

168


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Muneer prej 17.05.17 19:15

disa e kane pesuar keq nga keshillat, nuk postojne me.. jane pushtuar ...
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Omnipresent13 prej 20.05.17 19:12

-Mos hap tema qe jane hapur me pare, per te marre pergjigje qe jane dhene me pare. Nese perton te kerkosh temat dhe pergjigjet qe je i/e interesuar, eshte tjeter gje.
-Temat politike nuk mendoj se pershtaten me qellimin e ketij forumi.
-Persa kohe qe krijuesi i forumit nuk shqetesohet per kete gje, nk mendoj se ti duhet.

Omnipresent13

292


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

aktiviteti ne forum

Mesazh  bojko prej 26.05.17 15:19

vetem si ide, hapja e nje moduli shtese per live chat ndoshta do te aktivizonte me shume debate ne kete forum.

me te mira
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Omnipresent13 prej 26.05.17 17:03

bajko shkruajti:vetem si ide, hapja e nje  moduli shtese per live chat ndoshta do te aktivizonte me shume debate ne kete forum.


me te mira

Bie dakord

Omnipresent13

292


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Mesoful123 prej 27.05.17 16:19

Ku jane antaret e vjeter te ketij forumi. Mos jane futur ne letargji te perjetshme
avatar
Mesoful123

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Omnipresent13 prej 13.07.17 13:28

bojko shkruajti:vetem si ide, hapja e nje  moduli shtese per live chat ndoshta do te aktivizonte me shume debate ne kete forum.

me te mira

t'u plotesua kerkesa por ka ende nevoje per rregullime. Ngjyra e shkronjave eshte identike me ngjyren e palnit te shkrimit. Nk shihet asgje cfr shkruhet.

Omnipresent13

292


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  bojko prej 13.07.17 20:58

nuk po dhez DIĒKA, se di pse, pak pka anetare qe aktivizohen ne debate
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Muneer prej 14.07.17 21:23

Arsyeja pse eshte se mungonj nje dhjetor 202 qe te ndeze debat &kerkime.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Albi4all prej 17.07.17 0:06

un jam ne ket forum per shum vite dhe mendoj se mungesa e antarve eshte mungesa e materjalit te cilit shfrytezuesit kerkojne
vite me pare administratoret postonin materiale te padegjuara me pare per popullin shqiptar dhe ishin mjaft interesante
eksplorer, neo, fikrro, eliza, etj. ishin te pa par numri i perdoruesve online ishte reth 200 po tani sipas mendimit tim mungesa e materjalit dhe rritja e debateve te pavlera kane ule lexueshmerin ne kete vebsajt  administratoret jane te pandergjegjshem per punen e tyre
eshte per tu ardhur keq se sa posht ka rene EKSPLORER UNIVERS
ju pershendes te gjithve
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

235


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  AlbiSeli prej 17.07.17 8:31

Albi4all shkruajti:un jam ne ket forum per shum vite dhe mendoj se mungesa e antarve eshte mungesa e materjalit te cilit shfrytezuesit kerkojne
vite me pare administratoret postonin materiale te padegjuara me pare per popullin shqiptar dhe ishin mjaft interesante
eksplorer, neo, fikrro, eliza, etj. ishin te pa par numri i perdoruesve online ishte reth 200 po tani sipas mendimit tim mungesa e materjalit dhe rritja e debateve te pavlera kane ule lexueshmerin ne kete vebsajt  administratoret jane te pandergjegjshem per punen e tyre
eshte per tu ardhur keq se sa posht ka rene EKSPLORER UNIVERS
ju pershendes te gjithve
Pajtohem me mendimin tend.😉
avatar
AlbiSeli

" Shkalla me e madhe e marrezise eshte te kujtosh se je i mencur."

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Muneer prej 17.07.17 22:09

Ngjyrat e reja sme pelqejne, nuk dalloj dot titullin nga komenti.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Omnipresent13 prej 17.07.17 22:38

Une kam pasur temat te miat, jo perkthime, por i kam fshire me vone. Vetem pak kane mbetur pa i fshire. Kam kupuar se nuk ja vlen te postosh zbulime te mirefillta ketu, qofte shkencore, qofte mistike sepse ketu niveli i shumices se komentuesve le per te deshiruar. Kam gjetur me shumice ose ndjekes te fese, ose te magjise ose ateiste, por mistike te mirefillte jo.

Omnipresent13

292


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  excommunicated prej 18.07.17 7:35

Edhe unė kam pasur temat e mia, kanė qenė shumė origjinale, tė papara fare vllai (forcė e parė), jo si kėto shkrimet ateiste dhe fetare. Por nė vend qė ti fshija vetė, doli dhe i fshiu dikush tjetėr..hehehe
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  Antriks prej 15.08.17 7:13

Mezi po pres te filloj sezoni i Enigma tek Digitalb edhe pse ky i fundit me zhgenjeu me ata te "derguarit" ka qene edhe me keq gjithsesi! Sa per temen per te qene aktiv ,nese nuk jemi ne gjendje te japim pergjigje te pakten le te perpiqemi te bejme pyetje! Ku i dihet ndoshta diksh mund ta di edhe pergjigjen! :-)
avatar
Antriks

Antriks ,per te qene sa me prane engjejve ,edhe pse emri im eshte Endri!!!

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  SCORPIUS prej 15.08.17 8:43

. . .
avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  bojko prej 15.08.17 9:52

Omnipresent13 shkruajti:Une kam pasur temat te miat, jo perkthime, por i kam fshire me vone. Vetem pak kane mbetur pa i fshire. Kam kupuar se nuk ja vlen te postosh zbulime te mirefillta ketu, qofte shkencore, qofte mistike sepse ketu niveli i shumices se komentuesve le per te deshiruar. Kam gjetur me shumice ose ndjekes te fese, ose te magjise ose ateiste, por mistike te mirefillte jo.

shume keq qe i ke fshi dhe qe i paske ra pishman per ato postime. fundi i fundit postimet tua thua kane qene ne perputhje me saijtin dhe kontribut direkt per informim te atyre qe dojne ti kuptojne. Nese te gjithe i fshine postimet me vlere atehere mbylleni portalin komplet
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  SCORPIUS prej 15.08.17 10:13

Te drejte ke ti bojko po une them se mir ka bere Omnipresent13. Temat e saj mund te kene qene nje kontribut mjaft i mir per forumin madje edhe tema tipike sic i shkojne forumit por me kot qendronin nqs behet fjale per njerez te painformuar apo edhe te pa ditur te cilet nenvleresojne gjithcka qe se kuptojne
avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  SCORPIUS prej 15.08.17 10:14

Se jo te gjithe ne kete forum mund te jene si ti e ti vleresojne ato tema ashtu sic i vlereson ti
avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  bojko prej 15.08.17 10:20

nuk pajtohem as me ty scorpius, nese nje teme eshte tipike per portalin pse te kete kompekse nese i pelqen apo nuk i pelqen dikujt ? edhe une jam fetar por jam mendjehapur dhe debatoj me qef per gjera te ndryshme , kjo nuk do te thote qe nese kundershtoj DIĒKA ti me i fshi postimet api e kunderta. Si te doni por thelbi i portaleve eshte DEBATI . dhe nese dikush i bije pishman per postimet e tij/saj atehere humbet kuptimi i portalit dhe debatit
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  bojko prej 15.08.17 10:27

NESE TJERET NUK KONTRIBOJNE, ATEHERE KONTRIBO TI. KJO QUHET MENAGJMENT I SITUATES. DHE NESE VEPRON NJEJTE SI TJERET DHE NUK KONTRIBON ASGJE, ATEHERE EDHE TI JE SI TJERET DHE JO MA I MIRE
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  SCORPIUS prej 15.08.17 13:11

Ketu te drejte ke, po kete kendveshtrim ka. Une kam pare shume tema ne forum qe lexoheshin nga njerez te painformuar ose nga ata qe nuk i kuptonin, i keqkuptonin apo edhe nuk pajtoheshin, dhe nisnin me paragjykime e nenvleresime, duke e kthyer gjithe temen ne bisede e duke nisur me gjera jashte teme etj etj
Nje pune qe svleresohet, qe nenvleresohet apo qe paragjykohet nuk ja vlen per autorin
Shumica i durojne keto gjera ne temat e tyre, po te isha une do i kisha fshire.
Shumica e perdorueseve shohin temat e te tjrve dhe nuk dine si duhet ta shfrytezojne dhe pse opsionin e pergjigjes ne nje temat e forumit

avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  SCORPIUS prej 15.08.17 13:12

Po i dal shkurt, ketu behen shpesh gabime, jepen opinione pa mend, gjera qe nk ja vlejne ne forum
avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse antaret jane kaq joaktive ne kete forum?

Mesazh  SCORPIUS prej 15.08.17 13:14

Se per tjeter gje jane bere disa opsione per te "funksionuar" e tjeter perdorim i japin perdoruesit.
avatar
SCORPIUS

"Djalli ėshtė tėrbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti mė mbron"

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi