A e ka hapur ndokush syrin e tretė?

Shko poshtė

A e ka hapur ndokush syrin e tretė?

Mesazh  Mesoful123 prej 15.05.17 20:09

A e ka hapur ndonje syrin e trete dhe a mund ta pershkruani pervojen e juaj.
avatar
Mesoful123

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e ka hapur ndokush syrin e tretė?

Mesazh  Equinox prej 15.05.17 20:59

Mesoful123 shkruajti:A e ka hapur ndonje syrin e trete dhe a mund ta pershkruani pervojen e juaj.

Hapja e syrit nuk eshte esenca e gjerave.Ndihmon ne hapjen ndaj dimensioneve tjera por nuk te avancon ne dimensionin me superior.
avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e ka hapur ndokush syrin e tretė?

Mesazh  Mesoful123 prej 16.05.17 20:26

Equinox

ndaj cilave dimensione dhe a mundesh me pershkru pak a shume dimensionet dhe entitetet
avatar
Mesoful123

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hapja e ayrit te trete

Mesazh  bojko prej 26.05.17 15:30

a din najkush te mi sqaroj benefitet e hapjes se syrit3 ?
ose nese najkush e ka ndjenjen qe ka hapur syrin e trete si te veproj me tutje, ku eshte qellimi ?
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

74


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e ka hapur ndokush syrin e tretė?

Mesazh  Mesoful123 prej 27.05.17 16:20

bajko shkruajti:a din najkush te mi sqaroj benefitet e hapjes se syrit3 ?
ose nese najkush e ka ndjenjen qe ka hapur syrin e trete si te veproj me tutje, ku eshte qellimi ?

avatar
Mesoful123

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e ka hapur ndokush syrin e tretė?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi