Misteri i lojes se shahut dhe universi muzike.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Misteri i lojes se shahut dhe universi muzike.

Mesazh  AlbiSeli prej 15.05.17 17:56Si mendoni se nga vjen loja e shahut dhe jeni dakort me teorine se universi eshte i perbere nga vale te tilla.
avatar
AlbiSeli

" Shkalla me e madhe e marrezise eshte te kujtosh se je i mencur."

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi