poze joge pyetje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

poze joge pyetje

Mesazh  Muneer prej 15.05.17 14:56

Kush ka info se cfare ndikimi ka poze kembesh tek trupi njeriut. Dhe ju ka ndodhur kur jeni ne krevat ti gjeni kembet ne ate pozicion?
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

222


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poze joge pyetje

Mesazh  AlbiSeli prej 15.05.17 15:03

Kuptimin e kesaj poze kembes nuk e di por me ka ndodhur qe ti kem kembet ne ate pozicion.
avatar
AlbiSeli

" Shkalla me e madhe e marrezise eshte te kujtosh se je i mencur."

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi