A do te liberalizohen vizat per Kosoven kete vit?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A do te liberalizohen vizat per Kosoven kete vit?

Mesazh  Mesoful123 prej 13.05.17 20:31

A liberalizohen vizat per Kosoven kete vit
avatar
Mesoful123

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

liberalizimi i vizave

Mesazh  bojko prej 14.05.17 20:37

Ne kete forum ka falltore, parashikures dhe magjistar te ndryshem, hajde ta shohim a po ka najkush naj vizion ĒKA do te ndodh me kosoven e le te komentoj ketu ne forum
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do te liberalizohen vizat per Kosoven kete vit?

Mesazh  exxtreme prej 15.05.17 1:13

JO
avatar
exxtreme

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi