PYETJE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

PYETJE

Mesazh  Omnipresent13 prej 26.04.17 14:11

Pershendetje!!!

Problemi paraqitet keshtu : a ka ndonje kompani qe te mundeson ruajtjen e dokumenteve( e porositur kjo nga nje person qe eshte prane vdekjes) per nje kohe te gjate, pra nje lloj testamenti, dhe me pas keto dokumente t'i dergohen( te adresuara me pare) nje personi ( i cili ne kohen kur porositet kompania per ruajtjen e dokumenteve, ky njeri nuk ka lindur ende) kur te kete mbushur moshen te pakten, mbi 15 vjec???

Omnipresent13

289


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PYETJE

Mesazh  Muneer prej 28.04.17 7:27

Vetem po ta moren persiper zyrat e avokatise,ose ndonje njeri i besuar. Bankat dhe posta nuk e ka kte sherbim. Mos sulmo.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi