Kerkese

Shko poshtė

Kerkese

Mesazh  Inscrutable prej 22.04.17 21:20

Pershendetje te gjitheve. Jam nje mashkull 31 vjec nga Tirana, i mireshkolluar ne cdo fushe te artit, filozofise, shkences, dhe mbi te gjitha okultit, pasi jam i iniciuar ne gradat me te larta te nje shoqerie sekrete(nuk ka lozhe ne Shqiperi). Po shkruaj ketu per te kerkuar nje femer te edukuar dhe shkolluar vecanerisht ne okult, me te cilen te kryej pune ezoterike seksuale(pa e marre vesh njeri) per te plotesuar deshirat e mia dhe te saj, por pa abuzuar. Vajza te jet te pakten mbi 20 vjec dhe jo egoiste. Kush eshte e interesuar te me lere emailin ne mesazh. Nuk dua as te flas dhe as te njihem me meshkuj ketu, keshtuqe mos me shkruani. Po flas me seriozitet te madh dhe nuk dua lojra ne mesazhe nga femrat. Ju faleminderit!
avatar
Inscrutable

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi